Alle producten
-
De Machine van de geurlucht
-
De Machine van de geurverspreider
-
De Verspreider van het luchtaroma
-
Hotel Collectie Geurolie
-
Etherische olieverspreiders
-
Aromatherapyverspreiders
-
Aromaverspreider zonder water
-
De Verspreider van de autolucht
-
Commerciële Geurmachine
-
Automatische geurverspreider
-
de machine van de hotelgeur
-
de verspreider van de groot gebiedsgeur
-
hvac geursysteem
-
het systeem van de geurlevering
-
Elektrische Parfumverspreider
-
Huisgeurmachine
-
MohammedZeer goed product! Zoals precies beschreven en snel verschepend. Het is stille en grote mist. De zeer Professionele fabrikant van de geurverspreider -
DianaZeer goede kwaliteit! Het is bijna twee jaar ik deze verkoper behandel! A+ producten! Op tijd na de dienst altijd!
zoekwoorden [ 250ml hotel scent diffuser machine ] bij elkaar passen 22 producten.
200ml Home Scent Machine Geur Geurverspreider Gezandstraald App Controlled 8W
| Luchtverfrisser Gebruik: | Verneveling |
|---|---|
| dimensie: | 163*50*125mm |
| Materiaal: | aluminium+metaal |
Plastic de Etherische olieverspreider van 3W 250ml 100m2 voor Toilet
| Technologie:: | Koude luchtverspreiding |
|---|---|
| Voltage:: | DC12V1A |
| Macht:: | 3W |
De Elektrische Aromatherapy Verspreider van de HUISDIERENfles 3W 250ml 300m3
| Technologie:: | Koude luchtverspreiding |
|---|---|
| Voltage:: | DC12V1A |
| Macht:: | 3W |
de Verspreider van de de Geurolie van 250ml 200cbm 8W voor Hvac-Geursysteem
| Krachtbron:: | Elektro |
|---|---|
| Olie capaciteit:: | 150ml |
| Voltage (v):: | 12 |
De muur Opgezette van het de Machinearoma van het Luchtaroma Verspreider Zonder water van de de Geuretherische olie voor Hotel
| Macht (w): | 5 |
|---|---|
| Garantie: | 1 jaar |
| Toepassing: | Commercieel |
De commerciële HVAC-Geurmachine App controleerde Verspreider de Zonder water van de Geurlucht
| Kleur: | Wit Zwart |
|---|---|
| Capaciteit (CFM): | 600 cbm |
| Type: | Cool-Mist Impeller luchtbevochtiger, etherische oliediffusor |
De Verstuivers Slimme APP van de Geuretherische olie het Aromamachine zonder water van de Controlelucht
| Installatie: | Verbonden met HVAC |
|---|---|
| POMP: | Gemaakt in Duitsland |
| Kleur: | Zwart wit, |
Van het de Etherische oliearoma van Bluetooth van de de Verspreider de Automatische Nevel Machines Zonder water van de de Luchtgeur
| Vervoerpakket: | kartondoos |
|---|---|
| Afmeting: | 163*50*125mm |
| Materiaal: | Aluminum+Metal |
Elektrische Koele van de het Aromaverspreider van de Mistlucht van het het Metaalaroma de Geurmachine Zonder water
| Olieverbruik: | 3ml/hour |
|---|---|
| Correct Volume: | < 25dba=""> |
| Capaciteit (CFM): | 600cbm |
Van de het Aromaverspreider van het douaneembleem HVAC Verspreider van het de Etherische oliearoma de Muur Opgezette
| Vochtigheidscontrole: | Vochtigheidsregelaar |
|---|---|
| Timingsfunctie: | JA |
| Garantie: | 1 jaar |

