Alle producten
-
De Machine van de geurlucht
-
De Machine van de geurverspreider
-
De Verspreider van het luchtaroma
-
Hotel Collectie Geurolie
-
Etherische olieverspreiders
-
Aromatherapyverspreiders
-
Aromaverspreider zonder water
-
De Verspreider van de autolucht
-
Commerciële Geurmachine
-
Automatische geurverspreider
-
de machine van de hotelgeur
-
de verspreider van de groot gebiedsgeur
-
hvac geursysteem
-
het systeem van de geurlevering
-
Elektrische Parfumverspreider
-
Huisgeurmachine
-
MohammedZeer goed product! Zoals precies beschreven en snel verschepend. Het is stille en grote mist. De zeer Professionele fabrikant van de geurverspreider -
DianaZeer goede kwaliteit! Het is bijna twee jaar ik deze verkoper behandel! A+ producten! Op tijd na de dienst altijd!
zoekwoorden [ 5000cbm hvac aroma diffuser ] bij elkaar passen 45 producten.
De Geurverspreider van de aluminium75w 4L Olie 5000cbm HVAC voor Hotel
| Materiaal:: | Aluminium |
|---|---|
| Kleur:: | Zwarte/zilver |
| Voltage:: | 110v - 220V/50HZ - 60HZ |
Het Aromaverspreider van de hotelhal 75W 5000cbm 6.5ml/h HVACcommercial, HVAC-de machine van de Geurverspreider
| Materiaal:: | Aluminium |
|---|---|
| Kleur:: | Zwarte/zilver |
| Voltage:: | 110v - 220V/50HZ - 60HZ |
5000m3 Coverage 220V Commercial HVAC Scent Diffuser with 316L Stainless Steel Nozzle and Central Air Conditioning Scent System
| Spanning: | 220V/50Hz |
|---|---|
| Stroom: | 50W |
| Geluidsniveau: | < 32dba |
110V zilveren van de de oliefles van HVAC 40000ml tweeling het Aromaverspreider Machine behandelde 5000cbm voor de Luchthaven
| Materiaal:: | Aluminium |
|---|---|
| Kleur:: | Zwarte/zilver |
| Voltage:: | 110v - 220V/50HZ - 60HZ |
de Olieverspreider 6ml/h van 31w 5000cbm Aromatherapy voor Hotelhal
| Materiaal:: | Het metaal van de poederlaag |
|---|---|
| Kleur:: | ZWART |
| Correct Volume: | < 40dba=""> |
van de de Geurcontrole van 5000cbm 6ml/H het Aromaverspreider 31w voor Hotelhal
| Materiaal:: | Het metaal van de poederlaag |
|---|---|
| Max Oil-consumptie: | 6ml/H±5% |
| Technologie: | Koude luchtverspreiding |
HVAC Scent Diffuser with 316L Stainless Steel Nozzle, 20,000 Hours Lifespan Pump, and Cold-air Diffusion Aroma Diffuser Machine
| Modelnummer: | MX-8022 |
|---|---|
| Spanning: | 220V/50Hz |
| Stroom: | 50W |
50W 25dba HVAC Scent Diffuser with 316L Stainless Steel Nozzle for Large Commercial Spaces
| Modelnummer: | MX-8022 |
|---|---|
| Spanning: | 220V/50Hz |
| Stroom: | 50W |
500ml HVAC Scent Diffuser System with Dual Nozzle LED Panel and External Nebulizer for Commercial Use
| Spanning: | 220V/50Hz |
|---|---|
| Stroom: | 50W |
| Geluidsniveau: | < 32dba |
3000cbm Coverage HVAC Scent Diffuser with 316L Stainless Steel Nozzle and External Diffusers for HVAC System
| Spanning: | 220V/50Hz |
|---|---|
| Stroom: | 50W |
| Geluidsniveau: | < 32dba |

