Alle producten
-
De Machine van de geurlucht
-
De Machine van de geurverspreider
-
De Verspreider van het luchtaroma
-
Hotel Collectie Geurolie
-
Etherische olieverspreiders
-
Aromatherapyverspreiders
-
Aromaverspreider zonder water
-
De Verspreider van de autolucht
-
Commerciële Geurmachine
-
Automatische geurverspreider
-
de machine van de hotelgeur
-
de verspreider van de groot gebiedsgeur
-
hvac geursysteem
-
het systeem van de geurlevering
-
Elektrische Parfumverspreider
-
Huisgeurmachine
-
MohammedZeer goed product! Zoals precies beschreven en snel verschepend. Het is stille en grote mist. De zeer Professionele fabrikant van de geurverspreider -
DianaZeer goede kwaliteit! Het is bijna twee jaar ik deze verkoper behandel! A+ producten! Op tijd na de dienst altijd!
zoekwoorden [ 500ml essential oil diffuser ] bij elkaar passen 301 producten.
Aanpasbare Essentiële Santal Olie voor Auto Diffuser - Parfumkwaliteit C Aroma Olie
| Einecs: | 289-995-2 |
|---|---|
| Cijfer: | Parfumklasse C |
| Functie: | Nervensysteem |
Jasmijn Aroma Bron Kaarsen met Kristallen Geur Olie Geur Essentiële Olie Geur Geur Geur Olie Aroma Diffuser
| EINECS: | 289-995-2 |
|---|---|
| Cijfer: | Parfumklasse C |
| Functie: | Nervensysteem |
Gratis Proefmonster Aroma Olie Geurolie Shangri-La Aromatherapie Essentiële Olie Set voor Geur Diffuser
| EINECS: | 289-995-2 |
|---|---|
| Cijfer: | Parfumklasse C |
| grondstof: | Olie |
Pure Plant Extraction Fragrance Oil with Peculiar Smell Decomposition and Imported Functional Essential Oil 500ml
| EINECS Aantal: | 289-995-2 |
|---|---|
| Cijfer: | Parfumklasse C |
| Grondstof: | Olie |
Hoge Dichtheid 100% Pure Geur Lavendel Citroengras Aroma Bron Essentiële Olie voor Bulk 5L 10L
| EINECS Aantal: | 289-995-2 |
|---|---|
| Cijfer: | Parfumklasse C |
| Functie: | Nervensysteem |
Van de de Luchtverspreider van de aromageur van de de Machineetherische olie de Geur van het de Leveringssysteem
| Installatie: | alleen tribune, monteerbare muur |
|---|---|
| Materiaal:: | Geanodiseerd Aluminum+powered met een laag bedekt staal |
| Kleur:: | Zwart |
de Olieverspreider 6ml/h van 31w 5000cbm Aromatherapy voor Hotelhal
| Materiaal:: | Het metaal van de poederlaag |
|---|---|
| Kleur:: | ZWART |
| Correct Volume: | < 40dba=""> |
van de de Luchtgeur van 1.8ml/H 1200CBM van de de Verspreiderhvac Etherische olie het Aromaverspreider
| Correct Volume: | < 20dba=""> |
|---|---|
| Dekking: | 1200CBM |
| Olieverbruik: | 0-1.8ml/hour |
Smart Metal Housing Aromatherapie Olie Diffuser 300 ml Plastic Flask laag geluidsniveau 40dBa
| Kracht: | 8W |
|---|---|
| Geluidsniveau: | < 40dba |
| Maximale dekking: | 5000m3,2000m2,20000 vierkante voet |
Intelligente aromatherapie-olie diffuser met ventilator Maximaal dekkingsterrein 5000m3
| Kracht: | 8W |
|---|---|
| Geluidsniveau: | < 40dba |
| Maximale dekking: | 5000m3,2000m2,20000 vierkante voet |

