Alle producten
-
De Machine van de geurlucht
-
De Machine van de geurverspreider
-
De Verspreider van het luchtaroma
-
Hotel Collectie Geurolie
-
Etherische olieverspreiders
-
Aromatherapyverspreiders
-
Aromaverspreider zonder water
-
De Verspreider van de autolucht
-
Commerciële Geurmachine
-
Automatische geurverspreider
-
de machine van de hotelgeur
-
de verspreider van de groot gebiedsgeur
-
hvac geursysteem
-
het systeem van de geurlevering
-
Elektrische Parfumverspreider
-
Huisgeurmachine
-
MohammedZeer goed product! Zoals precies beschreven en snel verschepend. Het is stille en grote mist. De zeer Professionele fabrikant van de geurverspreider -
DianaZeer goede kwaliteit! Het is bijna twee jaar ik deze verkoper behandel! A+ producten! Op tijd na de dienst altijd!
zoekwoorden [ 500ml hotel lobby scent diffusers ] bij elkaar passen 238 producten.
Intelligente aromatherapie-olieverspreider 40dBa Geluid en verbruik van 2 ml/uur voor een maximaal bereik van 5000 kubieke meter
| Power: | 15 watts |
|---|---|
| Noise level: | <40dBa |
| Maximale dekking: | 5000 kubieke meter, 1500 vierkante meter, 15000 vierkante voet |
De Geursysteem van Hvac van de metaal Stil Werkend Sterk Pomp met de Verstuiver van Duitsland
| Materiaal: | Metaal |
|---|---|
| Kleur: | Zwarte/Wit |
| Voltage (v): | 220 |
Van de de Luchtmachine DC12V van de aluminium500ml Geur van de het Gebieds Elektrische Geur Midden de Olieverspreider
| Kleur:: | purper |
|---|---|
| Olieverbruik: | 1.5ml/hour |
| Nieuwe vullingsfles: | 500ml |
Dream On Hotel Fragrance Olie Collectie Natuurlijke Witte Thee Cederhout en Sandelhout Essences voor een ontspannende ervaring
| Materiaal: | Natuurlijke Essentie |
|---|---|
| Geur: | Droom verder. |
| Kenmerken: | Voor het Gebruik van de Aromaverspreider |
Intelligente aromatherapie-olie diffuser met ventilator Maximaal dekkingsterrein 5000m3
| Kracht: | 8W |
|---|---|
| Geluidsniveau: | < 40dba |
| Maximale dekking: | 5000m3,2000m2,20000 vierkante voet |
Tweeling van de de Luchtpomp van Japan Elektrische de Etherische olieverspreider Ingebouwde Ventilator met Ati-Corrosiedeklaag
| Materiaal:: | Metaal |
|---|---|
| Kleur:: | Zwarte/Wit |
| Olie capaciteit:: | 500ml |
Standalone Automatische de Geurverspreider van HVAC 1000ml
| NAAM: | kuuroord aromatherapy verspreider |
|---|---|
| Materiaal:: | Metaal |
| Kleur:: | Zwarte/Wit |
Muur Opgezette Automatische de Geurverspreider 3000cbm van HVAC 1000ml
| NAAM: | kuuroord aromatherapy verspreider |
|---|---|
| Materiaal:: | Metaal |
| Kleur:: | Zwarte/Wit |
De Black metalmuur zette vrij Etherische olieverspreider op in Ventilator voor Middengroottegebied dat wordt gebouwd
| Materiaal:: | Metaal |
|---|---|
| Kleur:: | Zwarte/Wit |
| Olie capaciteit:: | 500ml |
Van het de Etherische oliënaroma van 5000CBM Automization de Machine van de de Geurlucht met 950 Ml-Nieuwe vullingsfles
| NAAM: | De Luchtmachine van de aromageur |
|---|---|
| Grootte: | 5000CBM |
| Kleur: | ZWART |

