Alle producten
-
De Machine van de geurlucht
-
De Machine van de geurverspreider
-
De Verspreider van het luchtaroma
-
Hotel Collectie Geurolie
-
Etherische olieverspreiders
-
Aromatherapyverspreiders
-
Aromaverspreider zonder water
-
De Verspreider van de autolucht
-
Commerciële Geurmachine
-
Automatische geurverspreider
-
de machine van de hotelgeur
-
de verspreider van de groot gebiedsgeur
-
hvac geursysteem
-
het systeem van de geurlevering
-
Elektrische Parfumverspreider
-
Huisgeurmachine
-
MohammedZeer goed product! Zoals precies beschreven en snel verschepend. Het is stille en grote mist. De zeer Professionele fabrikant van de geurverspreider -
DianaZeer goede kwaliteit! Het is bijna twee jaar ik deze verkoper behandel! A+ producten! Op tijd na de dienst altijd!
zoekwoorden [ ac dc scent diffuser machine ] bij elkaar passen 21 producten.
Van de de Luchtgeur van Aromatherapy van het huisbureau de Verspreiderac gelijkstroom Voeding
| Timer Setting: | 1H/3H/6H/ON |
|---|---|
| Noise Level: | <25dB |
| Working Time: | About 10 Hours |
5W Hotel geurmachine 120ml Capaciteit 800-1000sq.Ft Dekt gebied
| Garantie: | 12 maanden |
|---|---|
| Gewicht: | 1,8 kg |
| Grootte: | 71 x 45 x 38 cm |
LCD Adverterende Speler en het Desinfecterende middelautomaat van de Aanrakings Vrije Autohand en Geurverspreider
| Productnaam: | Reclamevertoning |
|---|---|
| besturingssysteem: | Android 4.4/5.1/7.1 |
| Materiaal: | Metaalgeval + Gehard glascomité |
21,5 Duimtribune Alleen de Handdesinfecterend middel van de Reclamemionitor Vertoning en Digitale Signage van de Geurverspreider
| Productnaam: | Reclamevertoning |
|---|---|
| besturingssysteem: | Android 4.4/5.1/7.1 |
| Materiaal: | Metaalgeval + Gehard glascomité |
5 Groepen Timer Setting Hotel geurmachine, 120 ml geurcapaciteit lucht geurmachine
| Grootte: | 71 x 45 x 38 cm |
|---|---|
| Werktijd: | 5 Groepen Timer instellen |
| Gewicht: | 1,8 kg |
Aluminium aroma geurmachine, geur olie diffuser met timer instelling 1H / 3H / 6H / ON
| Energieverbruik: | 5W |
|---|---|
| Materiaal: | Aluminium |
| Geurcapaciteit: | 120 ml |
Adverterende Mionitor-de Machine Digitale Signage van de Vertonings Elektrische Geur
| Materiaal: | Metaalgeval + Gehard glascomité |
|---|---|
| installatie: | Monteerbare de muur, bevindt zich alleen |
| Het schermgrootte: | Het 21,5 Duim LEIDENE Scherm |
ABS pp van de de Verfrissings10ml Capaciteit 25-50ml/h van de Afstandsbedieninglucht de Nevelvolume
| Voltage: | 110V-220V |
|---|---|
| Power Supply: | AC/DC |
| Product Name: | Scent Diffuser Machine |
De aromatische Etherische oliën van Aromatherapy van het Aluminium12v kleine gebied voor Bureau, Kuuroord, Huis
| Materiaal: | Aluminium |
|---|---|
| Kleur: | Zilver, Zwarte, Blauwe Glod, |
| Luchtpomp: | Nidec van de levensduur van Japan/8000 uren |
Slimme Digitale Vertoning die de Automatische Automaat van Handsanitiser adverteert
| besturingssysteem: | Android 4.4/5.1/7.1 |
|---|---|
| Materiaal: | Metaalgeval + Gehard glascomité |
| installatie: | Monteerbare de muur, bevindt zich alleen |

