Alle producten
-
De Machine van de geurlucht
-
De Machine van de geurverspreider
-
De Verspreider van het luchtaroma
-
Hotel Collectie Geurolie
-
Etherische olieverspreiders
-
Aromatherapyverspreiders
-
Aromaverspreider zonder water
-
De Verspreider van de autolucht
-
Commerciële Geurmachine
-
Automatische geurverspreider
-
de machine van de hotelgeur
-
de verspreider van de groot gebiedsgeur
-
hvac geursysteem
-
het systeem van de geurlevering
-
Elektrische Parfumverspreider
-
Huisgeurmachine
-
MohammedZeer goed product! Zoals precies beschreven en snel verschepend. Het is stille en grote mist. De zeer Professionele fabrikant van de geurverspreider -
DianaZeer goede kwaliteit! Het is bijna twee jaar ik deze verkoper behandel! A+ producten! Op tijd na de dienst altijd!
zoekwoorden [ commercial aroma diffuser machine ] bij elkaar passen 292 producten.
12V de Verspreidermachine Zonder water van de aluminium Commerciële Geur voor Gymnastiek
| Naam: | De Machine van de geurverspreider |
|---|---|
| Type: | ELEKTROSTATISCHE, luchtverfrissing |
| Installatie: | DRAAGBAAR |
DC12V van de de Luchtmachine 15W van de geurgeur van de het Aromaverspreider de Fles van het de Machinealuminium
| Dekking: | 1200CBM |
|---|---|
| Olieverbruik: | 0-1.8ml/hour |
| Macht (w): | 15W |
Commerciële Aroma Diffuser 1000ml 15W HVAC Geursysteem
| Vermogen: | 15W |
|---|---|
| Spanning: | 12V |
| Capaciteit: | 500 ml |
15W stille wand gemonteerde commerciële aroma diffuser 1200m3 dekking
| Vermogen: | 15W |
|---|---|
| Spanning: | 12V |
| Capaciteit: | 500 ml |
Electric Commercial Aroma Diffuser HVAC Scent Diffuser with Less Than 25dba Noise 3ml/Hour Oil Consumption for Hotel Usage
| Modelnummer: | Mx-802 |
|---|---|
| Spanning: | 220V/50Hz |
| Stroom: | 50W |
Commercial HVAC Scent System with 3ml/hour Oil Consumption 3 Years Warranty and Aluminum Shell Aroma Diffuser Machine
| Capaciteit: | 500 ml |
|---|---|
| Stroom: | 50W |
| Spanning: | 220V |
Van de de Geurmachine van de aromaverspreider Commercieel de Hal van het de Tribune Alleen Hotel Marketing Systeem
| Capaciteit (CFM): | 1000 |
|---|---|
| Type:: | Lucht ionisator |
| Voltage:: | DC12V2A |
de Machine van de het Aromaverspreider van 1500cbm 500ml 22W 4.0ml/H
| Voltage:: | DC12V2A |
|---|---|
| Macht:: | 22W |
| Lawaai:: | < 35dba=""> |
Commercial Aroma Diffuser with > 200 mL Capacity 8W Power and 12V Voltage for HVAC Scent System
| Geregeld door apps: | Ja |
|---|---|
| Capaciteit: | > 200 ml (>6,76 oz) |
| Materiaal: | Metaal |
2.6L Large Area 3000cbm 220V HVAC Scent System Commercial Scent Diffuser Machine with German Pump
| Modelnummer: | Mx-802 |
|---|---|
| Spanning: | 220V/50Hz |
| Stroom: | 50W |

