Alle producten
-
De Machine van de geurlucht
-
De Machine van de geurverspreider
-
De Verspreider van het luchtaroma
-
Hotel Collectie Geurolie
-
Etherische olieverspreiders
-
Aromatherapyverspreiders
-
Aromaverspreider zonder water
-
De Verspreider van de autolucht
-
Commerciële Geurmachine
-
Automatische geurverspreider
-
de machine van de hotelgeur
-
de verspreider van de groot gebiedsgeur
-
hvac geursysteem
-
het systeem van de geurlevering
-
Elektrische Parfumverspreider
-
Huisgeurmachine
-
MohammedZeer goed product! Zoals precies beschreven en snel verschepend. Het is stille en grote mist. De zeer Professionele fabrikant van de geurverspreider -
DianaZeer goede kwaliteit! Het is bijna twee jaar ik deze verkoper behandel! A+ producten! Op tijd na de dienst altijd!
zoekwoorden [ electric air diffuser ] bij elkaar passen 550 producten.
50W Power Low Noise Cold-air Diffusion HVAC Scent Diffuser Aroma Diffusion System for Large Areas
| Modelnummer: | Mx-802 |
|---|---|
| Spanning: | 220V/50Hz |
| Stroom: | 50W |
HVAC Scent Diffuser with 316L Stainless Steel Nozzle, 20,000 Hours Lifespan Pump, and Cold-air Diffusion Aroma Diffuser Machine
| Modelnummer: | MX-8022 |
|---|---|
| Spanning: | 220V/50Hz |
| Stroom: | 50W |
HVAC Scent System with No Maintenance in 2 Years Low Noise <25dba and Hotel Usage Aroma Air Diffuser
| Modelnummer: | MX-8022 |
|---|---|
| Spanning: | 220V/50Hz |
| Stroom: | 50W |
Verspreider van het de Opslag500ml de Automatische Elektrische Parfum van de merkkleding, de Machine van de Geurverspreider
| Materiaal:: | Metaal |
|---|---|
| Kleur:: | Zwarte/Wit |
| Olie capaciteit:: | 500ml |
AC gelijkstroom de Verspreidermachine van de Machts Elektrische Geur met 12 Maanden Garantie
| Power Consumption: | 2W |
|---|---|
| Noise Level: | <25dB |
| Coverage Area: | 200-300sq.ft |
2025 Nieuwe aankomst Kleine oppervlakte waterloze diffuser Desktop elektrische geur diffuser lichtgewicht stille aroma diffuser
| App-gestuurd: | Ja |
|---|---|
| Capaciteit: | 101–200 ml |
| Sollicitatie: | Huishouden, Commercieel, Garage, Camper, Buiten, SPA, Toilet, Hotel, Auto |
220V elektrische draagbare zwarte aromatherapy ruimteverspreider met HVAC-systeem voor 100m2
| Macht:: | 15W |
|---|---|
| Voltage:: | 110v - 220V/50HZ - 60HZ |
| Dekking:: | 600cbm/1000-2000square voet |
Zilveren koude lucht elektrische van de micro- de verfrissingsautomaat verspreidings commerciële lucht/etherische olieverspreider
| Macht:: | 15W |
|---|---|
| Voltage:: | 110v - 220V/50HZ - 60HZ |
| Dekking:: | 600cbm/1000-2000square voet |
Aangepaste stille die Aromatherapy-Verspreiders HVAC voor winkels worden geïnstalleerd
| Voltage:: | 220V/50HZ |
|---|---|
| Macht:: | 18W |
| Lawaai:: | <30dba> |
De zilveren verspreider van het de vertonings elektrische aroma van Alluminum LCD/hvac geurverspreider
| Voltage:: | 220V/50HZ |
|---|---|
| Macht:: | 18W |
| Lawaai:: | <30dba> |

