Alle producten
-
De Machine van de geurlucht
-
De Machine van de geurverspreider
-
De Verspreider van het luchtaroma
-
Hotel Collectie Geurolie
-
Etherische olieverspreiders
-
Aromatherapyverspreiders
-
Aromaverspreider zonder water
-
De Verspreider van de autolucht
-
Commerciële Geurmachine
-
Automatische geurverspreider
-
de machine van de hotelgeur
-
de verspreider van de groot gebiedsgeur
-
hvac geursysteem
-
het systeem van de geurlevering
-
Elektrische Parfumverspreider
-
Huisgeurmachine
-
MohammedZeer goed product! Zoals precies beschreven en snel verschepend. Het is stille en grote mist. De zeer Professionele fabrikant van de geurverspreider -
DianaZeer goede kwaliteit! Het is bijna twee jaar ik deze verkoper behandel! A+ producten! Op tijd na de dienst altijd!
zoekwoorden [ hvac air diffuser ] bij elkaar passen 540 producten.
Witte AC-aangedreven HVAC-geurverspreider 130 ml capaciteit voor etherische olie
| Noise Level: | <35dB |
|---|---|
| Dimensions: | 12 X 8 X 4 Inch |
| Scent Capacity: | 130ml |
HVAC Scent Diffuser with 316L Stainless Steel Nozzle, 20,000 Hours Lifespan Pump, and Cold-air Diffusion Aroma Diffuser Machine
| Modelnummer: | MX-8022 |
|---|---|
| Spanning: | 220V/50Hz |
| Stroom: | 50W |
HVAC Scent System with No Maintenance in 2 Years Low Noise <25dba and Hotel Usage Aroma Air Diffuser
| Modelnummer: | MX-8022 |
|---|---|
| Spanning: | 220V/50Hz |
| Stroom: | 50W |
1000ml Capaciteit IJzerpoeder Gecoate HVAC Geurverspreider met 4000-6000CBM Dekking voor Commercieel Gebruik
| Type: | ELEKTROSTATISCH |
|---|---|
| Capaciteit: | 1000 ml |
| Stroom: | 100W |
50W Power Low Noise Cold-air Diffusion HVAC Scent Diffuser Aroma Diffusion System for Large Areas
| Modelnummer: | Mx-802 |
|---|---|
| Spanning: | 220V/50Hz |
| Stroom: | 50W |
500ml Oil Capacity HVAC Scent Diffuser with German Pump and Timing Function Aroma Diffuser Machine
| Modelnummer: | Mx-802 |
|---|---|
| Spanning: | 220V/50Hz |
| Stroom: | 50W |
Electric Commercial Aroma Diffuser HVAC Scent Diffuser with Less Than 25dba Noise 3ml/Hour Oil Consumption for Hotel Usage
| Modelnummer: | Mx-802 |
|---|---|
| Spanning: | 220V/50Hz |
| Stroom: | 50W |
het Aromaverspreider van 1ml/H 5W 200cbm HVAC voor Huis
| Krachtbron:: | Elektro |
|---|---|
| Olie capaciteit:: | 150ml |
| Voltage (v):: | 12 |
1500cbm Standalone HVAC-Geurverspreider 0.5L met Ventilator
| Naam: | De Machine van de geurlucht |
|---|---|
| Capaciteit: | 0.5L |
| Lawaai:: | < 30dba=""> |
50W 25dba HVAC Scent Diffuser with 316L Stainless Steel Nozzle for Large Commercial Spaces
| Modelnummer: | MX-8022 |
|---|---|
| Spanning: | 220V/50Hz |
| Stroom: | 50W |

