Alle producten
-
De Machine van de geurlucht
-
De Machine van de geurverspreider
-
De Verspreider van het luchtaroma
-
Hotel Collectie Geurolie
-
Etherische olieverspreiders
-
Aromatherapyverspreiders
-
Aromaverspreider zonder water
-
De Verspreider van de autolucht
-
Commerciële Geurmachine
-
Automatische geurverspreider
-
de machine van de hotelgeur
-
de verspreider van de groot gebiedsgeur
-
hvac geursysteem
-
het systeem van de geurlevering
-
Elektrische Parfumverspreider
-
Huisgeurmachine
-
MohammedZeer goed product! Zoals precies beschreven en snel verschepend. Het is stille en grote mist. De zeer Professionele fabrikant van de geurverspreider -
DianaZeer goede kwaliteit! Het is bijna twee jaar ik deze verkoper behandel! A+ producten! Op tijd na de dienst altijd!
zoekwoorden [ hvac fragrance oil diffuser ] bij elkaar passen 521 producten.
Aluminium elektrische geurverspreider huisgeurmachine met afstandsbediening
| Naam: | Geurverspreider Machine |
|---|---|
| Type: | ELEKTROSTATISCH, luchtverfrisser |
| Materiaal: | Geanodiseerd aluminium |
De commerciële HVAC-Geurmachine App controleerde Verspreider de Zonder water van de Geurlucht
| Kleur: | Wit Zwart |
|---|---|
| Capaciteit (CFM): | 600 cbm |
| Type: | Cool-Mist Impeller luchtbevochtiger, etherische oliediffusor |
12V 8W HVAC Scent Diffuser with 100-300CBM Coverage for Commercial Use
| Capaciteit: | > 200 ml (>6,76 oz) |
|---|---|
| Materiaal: | Metaal |
| Stroom: | 8W |
8W Power Silent Operation HVAC Scent System with 100-300CBM Coverage Commercial Aroma Diffuser
| Capaciteit: | > 200 ml (>6,76 oz) |
|---|---|
| Materiaal: | Metaal |
| Stroom: | 8W |
De Verstuivers Slimme APP van de Geuretherische olie het Aromamachine zonder water van de Controlelucht
| Installatie: | Verbonden met HVAC |
|---|---|
| POMP: | Gemaakt in Duitsland |
| Kleur: | Zwart wit, |
Standalone Automatische de Geurverspreider van HVAC 1000ml
| NAAM: | kuuroord aromatherapy verspreider |
|---|---|
| Materiaal:: | Metaal |
| Kleur:: | Zwarte/Wit |
Muur Opgezette Automatische de Geurverspreider 3000cbm van HVAC 1000ml
| NAAM: | kuuroord aromatherapy verspreider |
|---|---|
| Materiaal:: | Metaal |
| Kleur:: | Zwarte/Wit |
Verspreider van de het Aluminium standalone Automatische Geur van HVAC 1000m2 met externe verstuiver en 4L-olieflessen
| ModelNumber:: | Mx-802 |
|---|---|
| Voltage:: | 110v - 220V/50HZ - 60HZ |
| Macht:: | 50W |
Reserve Zilveren de verspreidersmuur van de Aluminium elektrische geur monteerbaar met opnieuw gevulde olie
| Voltage:: | 220V/50HZ |
|---|---|
| Macht:: | 18W |
| Lawaai:: | <30dba> |
Van de het Aromageur van 500CBM 8w 250ml HVAC de Controle van de Verspreiderspcb
| Krachtbron:: | Elektro |
|---|---|
| Voltage (v):: | 12 |
| Macht (w):: | 8 |

