Alle producten
-
De Machine van de geurlucht
-
De Machine van de geurverspreider
-
De Verspreider van het luchtaroma
-
Hotel Collectie Geurolie
-
Etherische olieverspreiders
-
Aromatherapyverspreiders
-
Aromaverspreider zonder water
-
De Verspreider van de autolucht
-
Commerciële Geurmachine
-
Automatische geurverspreider
-
de machine van de hotelgeur
-
de verspreider van de groot gebiedsgeur
-
hvac geursysteem
-
het systeem van de geurlevering
-
Elektrische Parfumverspreider
-
Huisgeurmachine
-
MohammedZeer goed product! Zoals precies beschreven en snel verschepend. Het is stille en grote mist. De zeer Professionele fabrikant van de geurverspreider -
DianaZeer goede kwaliteit! Het is bijna twee jaar ik deze verkoper behandel! A+ producten! Op tijd na de dienst altijd!
zoekwoorden [ hvac fragrance oil diffuser ] bij elkaar passen 529 producten.
Verspreiders van bureau tonen de Super Stille Aromatherapy met LCD/de Geursystemen van de Luchtgeur
| Kleur:: | Zwarte/zilver |
|---|---|
| Materiaal:: | Geanodiseerd aluminium |
| Lawaai:: | < 30dba=""> |
Van de het Systeemgeur van geurdiffussion van de de Verspreidermachine de Afstandsbedieningoptie met Directe Ventilator
| Materiaal: | Metaal |
|---|---|
| Kleur: | Wit/Zwarte |
| installatie: | MONTEERBARE MUUR, Desktop |
De Geurverspreider van de aluminium130ml 300cbm 1.0ml/h Lucht
| Materiaal: | Aluminium |
|---|---|
| Kleur: | Zilver, Zwarte, Blauwe Glod, |
| Luchtpomp: | Nidec van de levensduur van Japan/8000 uren |
Van de het Aroma100sqm Lucht van de anti de Luchtmachine van de Overstromingsgeur Vochtvrije de Geurmachine
| Productnaam: | Het Aromaverspreider van de dubbel-pijp Zuivere Etherische olie |
|---|---|
| Toepasselijk Gebied: | 50-100sqm |
| Maxings werktijd: | 250 uren |
DC12V van de de Luchtmachine 15W van de geurgeur van de het Aromaverspreider de Fles van het de Machinealuminium
| Dekking: | 1200CBM |
|---|---|
| Olieverbruik: | 0-1.8ml/hour |
| Macht (w): | 15W |
500ml de zwarte Machine van de Hotelgeur met ingebouwde Ventilator en sterke geur
| Voltage:: | DC12V2A |
|---|---|
| Macht:: | 22W |
| Lawaai:: | < 35dba=""> |
ECO - Het vriendschappelijke Systeem van de de Geurlevering van het Bioskoopwinkelcomplex met slot en opnieuw gevulde olie
| Voltage:: | DC12V2A |
|---|---|
| Macht:: | 22W |
| Lawaai:: | < 35dba=""> |
De automatische verspreider van de Ventilator elektrische geur voor Gyms en geen lekke verstuiver van het olieroestvrije staal
| Voltage:: | DC12V2A |
|---|---|
| Macht:: | 22W |
| Lawaai:: | < 35dba=""> |
Nieuwe van de het Hotelhal van de Aankomst Privé Model500ml Zwarte Sterke Geur de Geurmachine
| Voltage:: | DC12V2A |
|---|---|
| Macht:: | 22w |
| Lawaai:: | < 35dba=""> |
De elektrische verspreider met geringe geluidssterkte van de luchtverfrissing met LCD aanrakingsknoop en grote mist
| Kleur:: | Zwarte/zilver |
|---|---|
| Materiaal:: | Geanodiseerd aluminium |
| Lawaai:: | < 30dba=""> |

