Alle producten
-
De Machine van de geurlucht
-
De Machine van de geurverspreider
-
De Verspreider van het luchtaroma
-
Hotel Collectie Geurolie
-
Etherische olieverspreiders
-
Aromatherapyverspreiders
-
Aromaverspreider zonder water
-
De Verspreider van de autolucht
-
Commerciële Geurmachine
-
Automatische geurverspreider
-
de machine van de hotelgeur
-
de verspreider van de groot gebiedsgeur
-
hvac geursysteem
-
het systeem van de geurlevering
-
Elektrische Parfumverspreider
-
Huisgeurmachine
-
MohammedZeer goed product! Zoals precies beschreven en snel verschepend. Het is stille en grote mist. De zeer Professionele fabrikant van de geurverspreider -
DianaZeer goede kwaliteit! Het is bijna twee jaar ik deze verkoper behandel! A+ producten! Op tijd na de dienst altijd!
zoekwoorden [ wall mounted hotel scent machine ] bij elkaar passen 137 producten.
De muur Opgezette van het de Machinearoma van het Luchtaroma Verspreider Zonder water van de de Geuretherische olie voor Hotel
| Macht (w): | 5 |
|---|---|
| Garantie: | 1 jaar |
| Toepassing: | Commercieel |
De muur zette de Machinelcd van de Geurverspreider Adverterende Speler en het Desinfecterende middelautomaat op van de Aanrakings Vrije Autohand
| Productnaam: | Reclamevertoning |
|---|---|
| besturingssysteem: | Android 4.4/5.1/7.1 |
| Materiaal: | Metaalgeval + Gehard glascomité |
Telefoon App Controle Home Geur Machine Wandgemonteerde Aroma Essentiële Olie Diffuser
| Lawaai: | <36 dB |
|---|---|
| Installatie: | CENTRAL, desktop, aan de muur te bevestigen |
| materiaal: | aluminium+metaal |
Reserve Zilveren de Geurmachine van het Aluminiumhotel met 350ml voor winkels
| Voltage:: | 220V/50HZ |
|---|---|
| Macht:: | 18W |
| Lawaai:: | <30dba> |
Adverterende Mionitor-de Machine Digitale Signage van de Vertonings Elektrische Geur
| Materiaal: | Metaalgeval + Gehard glascomité |
|---|---|
| installatie: | Monteerbare de muur, bevindt zich alleen |
| Het schermgrootte: | Het 21,5 Duim LEIDENE Scherm |
Aan de muur gemonteerde aromamachine met 300CBM dekking en stille werking voor etherische olie diffuser
| Capaciteit: | 250 ml |
|---|---|
| Geluidsniveau: | <36dB |
| Stroom: | 5W |
De Black metalmuur zette vrij Etherische olieverspreider op in Ventilator voor Middengroottegebied dat wordt gebouwd
| Materiaal:: | Metaal |
|---|---|
| Kleur:: | Zwarte/Wit |
| Olie capaciteit:: | 500ml |
van de het Hotelgeur van 8W HVAC 200m3 250ml de Verspreidermachine
| Krachtbron:: | Elektro |
|---|---|
| Olie capaciteit:: | 150ml |
| Voltage (v):: | 12 |
Van de de Geurverspreider van het Automizationaroma Industriële van de de Machine5000cbm Lucht de Geurmachine
| Materiaal:: | Aluminium |
|---|---|
| Kleur:: | Zwarte/zilver |
| Voltage:: | 110v - 220V/50HZ - 60HZ |
100 Machine van de vierkante meters de Witte Plastic 12V Commerciële Geur met de luchtpomp van Nidec Japan voor badkamers, het ziekenhuis
| Luchtpomp:: | Nidec Japans Merk |
|---|---|
| Installatie:: | Opgezette draagbaar/Muur |
| Olie capaciteit:: | 150ml |

