Alle producten
-
De Machine van de geurlucht
-
De Machine van de geurverspreider
-
De Verspreider van het luchtaroma
-
Hotel Collectie Geurolie
-
Etherische olieverspreiders
-
Aromatherapyverspreiders
-
Aromaverspreider zonder water
-
De Verspreider van de autolucht
-
Commerciële Geurmachine
-
Automatische geurverspreider
-
de machine van de hotelgeur
-
de verspreider van de groot gebiedsgeur
-
hvac geursysteem
-
het systeem van de geurlevering
-
Elektrische Parfumverspreider
-
Huisgeurmachine
-
MohammedZeer goed product! Zoals precies beschreven en snel verschepend. Het is stille en grote mist. De zeer Professionele fabrikant van de geurverspreider -
DianaZeer goede kwaliteit! Het is bijna twee jaar ik deze verkoper behandel! A+ producten! Op tijd na de dienst altijd!
zoekwoorden [ air scent machine ] bij elkaar passen 632 producten.
De digitale Signage Machine die van de Geurverspreider Mionitor-het Desinfecterende middel van de Vertoningshand adverteren
| besturingssysteem: | Android 4.4/5.1/7.1 |
|---|---|
| Materiaal: | Metaalgeval + Gehard glascomité |
| installatie: | Monteerbare de muur, bevindt zich alleen |
De Verspreidermachine die van de veiligheidsgeur Mionitor-het Desinfecterende middel van de Vertoningshand adverteren
| Productnaam: | Reclamevertoning |
|---|---|
| besturingssysteem: | Android 4.4/5.1/7.1 |
| Materiaal: | Metaalgeval + Gehard glascomité |
Het opzetten van de Machine van de Geurverspreider/van het de Handdesinfecterende middel van de Reclamemionitor Vertoning Digitale Signage
| Productnaam: | Reclamevertoning |
|---|---|
| besturingssysteem: | Android 4.4/5.1/7.1 |
| Materiaal: | Metaalgeval + Gehard glascomité |
6 watts Geanodiseerde de Verfrissingsmachine van de Aluminium300cbm Lucht
| Kleur:: | Zwarte/zilver |
|---|---|
| Materiaal:: | Geanodiseerd aluminium |
| Lawaai:: | < 30dba=""> |
De Verfrissingsmachine van de aluminium100ml 6W 2000m3 Automatische Lucht
| Kleur:: | Zwarte/zilver |
|---|---|
| Materiaal:: | Geanodiseerd aluminium |
| Lawaai:: | < 30dba=""> |
4000 mAh waterloze vernevelaar geuroliemachine 100 m² huisgeurmachine
| Lithium batterij: | 4000mAh |
|---|---|
| Netto gewicht: | 670 gr |
| Maximaal uithoudingsvermogen: | ongeveer 250H/60 dagen |
200ml Home Scent Machine Geur Geurverspreider Gezandstraald App Controlled 8W
| Luchtverfrisser Gebruik: | Verneveling |
|---|---|
| dimensie: | 163*50*125mm |
| Materiaal: | aluminium+metaal |
Van het de Luchtaroma van de Black metal de Elektrische Geur Machine 1000ml voor 1500CBM-Ruimte
| Toepassing:: | Commercieel hotel, Huishouden |
|---|---|
| App-gecontroleerd:: | Ja |
| Voltage:: | DC12V2A |
Telefoon App Controle Home Geur Machine Wandgemonteerde Aroma Essentiële Olie Diffuser
| Lawaai: | <36 dB |
|---|---|
| Installatie: | CENTRAL, desktop, aan de muur te bevestigen |
| materiaal: | aluminium+metaal |
De Verstuivers Slimme APP van de Geuretherische olie het Aromamachine zonder water van de Controlelucht
| Installatie: | Verbonden met HVAC |
|---|---|
| POMP: | Gemaakt in Duitsland |
| Kleur: | Zwart wit, |

