Alle producten
-
De Machine van de geurlucht
-
De Machine van de geurverspreider
-
De Verspreider van het luchtaroma
-
Hotel Collectie Geurolie
-
Etherische olieverspreiders
-
Aromatherapyverspreiders
-
Aromaverspreider zonder water
-
De Verspreider van de autolucht
-
Commerciële Geurmachine
-
Automatische geurverspreider
-
de machine van de hotelgeur
-
de verspreider van de groot gebiedsgeur
-
hvac geursysteem
-
het systeem van de geurlevering
-
Elektrische Parfumverspreider
-
Huisgeurmachine
-
MohammedZeer goed product! Zoals precies beschreven en snel verschepend. Het is stille en grote mist. De zeer Professionele fabrikant van de geurverspreider -
DianaZeer goede kwaliteit! Het is bijna twee jaar ik deze verkoper behandel! A+ producten! Op tijd na de dienst altijd!
zoekwoorden [ commercial aroma diffuser ] bij elkaar passen 368 producten.
China Leverancier Parfume Oil Parfume Humidifier Essentiële olie Aroma Diffuser
| EINECS: | 289-995-2 |
|---|---|
| Cijfer: | Parfumklasse C |
| grondstof: | Olie |
Smart 500ml Commercial HVAC Scent Diffuser with 8W Power and 100-300CBM Coverage
| Capaciteit: | > 200 ml (>6,76 oz) |
|---|---|
| Stroom: | 8W |
| Spanning: | 12V |
220V elektrische Stille van het het Grote Gebiedsaroma van de het Werkbioskoop de verspreidermachine 3000 CBM
| Technologie:: | Koude luchtverspreiding |
|---|---|
| Macht:: | 50W |
| Voltage:: | 110v - 220V/50HZ - 60HZ |
de Machine van de het Aromaverspreider van 1500cbm 500ml 22W 4.0ml/H
| Voltage:: | DC12V2A |
|---|---|
| Macht:: | 22W |
| Lawaai:: | < 35dba=""> |
12V de Verspreidermachine Zonder water van de aluminium Commerciële Geur voor Gymnastiek
| Naam: | De Machine van de geurverspreider |
|---|---|
| Type: | ELEKTROSTATISCHE, luchtverfrissing |
| Installatie: | DRAAGBAAR |
Van de het Aromaverspreider van het douaneembleem HVAC Verspreider van het de Etherische oliearoma de Muur Opgezette
| Vochtigheidscontrole: | Vochtigheidsregelaar |
|---|---|
| Timingsfunctie: | JA |
| Garantie: | 1 jaar |
Middelgroot Gebied 500ml 1000m2 POM Nozzle Air Aroma Diffuser
| Materiaal:: | Poedermetaal |
|---|---|
| Voltage:: | 12V1A |
| Macht:: | 14W |
De professionele Machine van de de Geurverspreider van de Lawaai Vrije Geur voor 1000 Vierkante Meter
| Technologie:: | Koude luchtverspreiding |
|---|---|
| Macht:: | 50W |
| Voltage:: | 110v - 220V/50HZ - 60HZ |
500Ml het Aromaverspreider van de aluminiumlucht met de adapter van de roestvrij staalpijp UL
| Technologie:: | Koude luchtverspreiding |
|---|---|
| Macht:: | 50W |
| Voltage:: | 110v - 220V/50HZ - 60HZ |
DC12V van de de Luchtmachine 15W van de geurgeur van de het Aromaverspreider de Fles van het de Machinealuminium
| Dekking: | 1200CBM |
|---|---|
| Olieverbruik: | 0-1.8ml/hour |
| Macht (w): | 15W |

