Alle producten
-
De Machine van de geurlucht
-
De Machine van de geurverspreider
-
De Verspreider van het luchtaroma
-
Hotel Collectie Geurolie
-
Etherische olieverspreiders
-
Aromatherapyverspreiders
-
Aromaverspreider zonder water
-
De Verspreider van de autolucht
-
Commerciële Geurmachine
-
Automatische geurverspreider
-
de machine van de hotelgeur
-
de verspreider van de groot gebiedsgeur
-
hvac geursysteem
-
het systeem van de geurlevering
-
Elektrische Parfumverspreider
-
Huisgeurmachine
-
MohammedZeer goed product! Zoals precies beschreven en snel verschepend. Het is stille en grote mist. De zeer Professionele fabrikant van de geurverspreider -
DianaZeer goede kwaliteit! Het is bijna twee jaar ik deze verkoper behandel! A+ producten! Op tijd na de dienst altijd!
zoekwoorden [ commercial aroma diffuser ] bij elkaar passen 368 producten.
Van het de Etherische oliearoma van Bluetooth van de de Verspreider de Automatische Nevel Machines Zonder water van de de Luchtgeur
| Vervoerpakket: | kartondoos |
|---|---|
| Afmeting: | 163*50*125mm |
| Materiaal: | Aluminum+Metal |
12V Commercial Scent Diffuser with 1 Year Warranty and 100-300CBM Coverage for HVAC Systems
| Capaciteit: | > 200 ml (>6,76 oz) |
|---|---|
| Materiaal: | Metaal |
| Stroom: | 8W |
2025 Nieuwe aankomst Kleine oppervlakte waterloze diffuser Desktop elektrische geur diffuser lichtgewicht stille aroma diffuser
| App-gestuurd: | Ja |
|---|---|
| Capaciteit: | 101–200 ml |
| Sollicitatie: | Huishouden, Commercieel, Garage, Camper, Buiten, SPA, Toilet, Hotel, Auto |
Automatische de Machinelcd van de Geurverspreider het Aromaverspreider van Vertoningsmini fan cool mist air
| Vermogen (W): | 5 |
|---|---|
| Spanning (V): | 12 |
| Garantie: | 1 jaar |
2.6L Large Area 3000cbm 220V HVAC Scent System Commercial Scent Diffuser Machine with German Pump
| Modelnummer: | Mx-802 |
|---|---|
| Spanning: | 220V/50Hz |
| Stroom: | 50W |
Hoge dekking 500 ml aroma diffuser in metalen behuizing ontwerp voor zwart/wit aanpasbare optie
| Power: | 15 watts |
|---|---|
| Noise level: | <40dBa |
| Maximum coverage area: | 5000 cubic meters, 1500 square meters, 15000 square feet |
HVAC-Verspreider van het Systeem1ml/h 150ml 200cbm de Automatische Aroma
| Krachtbron:: | Elektro |
|---|---|
| Voltage (v):: | 12 |
| Olie capaciteit:: | 150ml |
het Aromaverspreider van 1ml/H 5W 200cbm HVAC voor Huis
| Krachtbron:: | Elektro |
|---|---|
| Olie capaciteit:: | 150ml |
| Voltage (v):: | 12 |
3000cbm centrale de Verspreidermachine van het Airconditioningsaroma, de Machine van de de Geurverspreider van 50W HVAC
| ModelNumber:: | Mx-802 |
|---|---|
| Garantie: | 3 jaar |
| Dekking: | 3000CBM |
Commercial HVAC Scent System with 3ml/hour Oil Consumption 3 Years Warranty and Aluminum Shell Aroma Diffuser Machine
| Capaciteit: | 500 ml |
|---|---|
| Stroom: | 50W |
| Spanning: | 220V |

