Alle producten
-
De Machine van de geurlucht
-
De Machine van de geurverspreider
-
De Verspreider van het luchtaroma
-
Hotel Collectie Geurolie
-
Etherische olieverspreiders
-
Aromatherapyverspreiders
-
Aromaverspreider zonder water
-
De Verspreider van de autolucht
-
Commerciële Geurmachine
-
Automatische geurverspreider
-
de machine van de hotelgeur
-
de verspreider van de groot gebiedsgeur
-
hvac geursysteem
-
het systeem van de geurlevering
-
Elektrische Parfumverspreider
-
Huisgeurmachine
-
MohammedZeer goed product! Zoals precies beschreven en snel verschepend. Het is stille en grote mist. De zeer Professionele fabrikant van de geurverspreider -
DianaZeer goede kwaliteit! Het is bijna twee jaar ik deze verkoper behandel! A+ producten! Op tijd na de dienst altijd!
zoekwoorden [ custom fragrance oil ] bij elkaar passen 194 producten.
1000 van de de Verspreidermachine van de Vierkante Metergeur het Metaal van de het Hotelhal 500ml
| Macht (w): | 10 |
|---|---|
| Voltage (v): | 12 |
| Garantie: | 1 jaar |
2.6L Large Area 3000cbm 220V HVAC Scent System Commercial Scent Diffuser Machine with German Pump
| Modelnummer: | Mx-802 |
|---|---|
| Spanning: | 220V/50Hz |
| Stroom: | 50W |
Navulbare HVAC-Geurverspreider Geen Ultrasone Muur Opgezette 1200m3 15W
| Macht (w): | 15W |
|---|---|
| Voltage (v): | 12v |
| Toepassing: | commercieel |
Smart App Controlled HVAC Scent Diffuser with 500ml~2.6L Capacity and 50W Power for Hotel, Commercial, and Household Use
| Capaciteit: | 500 ml ~ 2,6 liter |
|---|---|
| Stroom: | 50W |
| Spanning: | 220V |
Groothandel 500ML Capaciteit 12V Voltage Geurmachine met 500CBM Dekking voor Grote Ruimtes
| mistoutput: | 1000 liter/dag |
|---|---|
| Type: | Cool-Mist waaier-luchtbevochtiger |
| Capaciteit: | 500 ml |
De muur zet Elektrische het Aromaverspreider op van de Aluminiumgeur 1000m3
| Type: | Elektrische Aromaverspreider |
|---|---|
| Macht:: | 50W |
| installeer: | de muur zet op |
Commercial HVAC Scent System with 500ml Capacity and 50Hz Frequency for Aromatherapy
| Capaciteit: | 500 ml |
|---|---|
| Stroom: | 50W |
| Spanning: | 220V |
HVAC installeerde Regelbare de Machine Nano Technologie van de Geurlucht voor Hotelhal
| Krachtbron: | elektro |
|---|---|
| Certificering: | CE, RoHS |
| Type: | Etherische olieverspreider |
130ml Verspreider van het de Luchtaroma van het afstandsbediening de kleurrijke Draagbare Aluminium
| Voltage:: | 12V1A |
|---|---|
| Macht:: | 6W |
| Lawaai:: | < 30dba=""> |
Wandmontage Zwarte aromatherapie diffuser Uiterlijk Kleur Zwart/wit
| Verschijningskleur: | Zwart/wit |
|---|---|
| Timer-instellingen: | 1 uur/3 uur/6 uur/aan |
| Grootte van het product: | 65*15*14 ((Cm) |

