Alle producten
-
De Machine van de geurlucht
-
De Machine van de geurverspreider
-
De Verspreider van het luchtaroma
-
Hotel Collectie Geurolie
-
Etherische olieverspreiders
-
Aromatherapyverspreiders
-
Aromaverspreider zonder water
-
De Verspreider van de autolucht
-
Commerciële Geurmachine
-
Automatische geurverspreider
-
de machine van de hotelgeur
-
de verspreider van de groot gebiedsgeur
-
hvac geursysteem
-
het systeem van de geurlevering
-
Elektrische Parfumverspreider
-
Huisgeurmachine
-
MohammedZeer goed product! Zoals precies beschreven en snel verschepend. Het is stille en grote mist. De zeer Professionele fabrikant van de geurverspreider -
DianaZeer goede kwaliteit! Het is bijna twee jaar ik deze verkoper behandel! A+ producten! Op tijd na de dienst altijd!
zoekwoorden [ custom fragrance oil ] bij elkaar passen 194 producten.
De aangepaste van het de Machine zilveren aluminium HVAC van de Hotelgeur verspreider van de het grote gebiedsgeur
| ModelNumber:: | Mx-802 |
|---|---|
| Voltage:: | 110v - 220V/50HZ - 60HZ |
| Macht:: | 50W |
Plastic aromatherapie diffusors 0,5 pond oliefles 400 ml voor aromatherapie in slaapkamer of woonkamer
| Weight: | 0.5 Pounds |
|---|---|
| Coverage: | 500cbm |
| Timer Settings: | 1 Hour/3 Hours/6 Hours/on |
De Luchtverspreider Zonder water USB 1.5W 100mA van verstuiversaromatherapy pp PBT
| Productnaam: | De verspreider van het autoaroma |
|---|---|
| Type: | Luchtpomp |
| Function: | Humidification+ Aromatherapy |
van de de Geurcontrole van 5000cbm 6ml/H het Aromaverspreider 31w voor Hotelhal
| Materiaal:: | Het metaal van de poederlaag |
|---|---|
| Max Oil-consumptie: | 6ml/H±5% |
| Technologie: | Koude luchtverspreiding |
AC gelijkstroom de Verspreidermachine van de Machts Elektrische Geur met 12 Maanden Garantie
| Power Consumption: | 2W |
|---|---|
| Noise Level: | <25dB |
| Coverage Area: | 200-300sq.ft |
Stille Werkende Commerciële de Geurmachines van 12V 1A voor Merkwinkels
| Verleende naverkoop de Dienst: | Vrije vervangstukken |
|---|---|
| Kleur:: | Zwarte/Zilver |
| App-gecontroleerd: | JA |
WIFI 4G APP-bediening 150 ml capaciteit Stille werking Geurverspreider voor commercieel en hotelgebruik
| Capaciteit: | 150 ml |
|---|---|
| Materiaal: | Metaal |
| Stroom: | 5 W |
Van de de Machine100ml Olie van de Geurlucht Verspreider de met geringe geluidssterkte 10W met Langdurig
| Noise Level: | Low |
|---|---|
| Coverage: | 100m2 |
| Spray Interval: | 30min |
400 ml Aromatherapie Diffusors met een maximaal olieverbruik van 1,5 ml/u ± 5% 20,2*8*15,5 Cm Productgrootte
| Weight: | 0.5 Pounds |
|---|---|
| Material: | Plastic |
| Dimensions: | 20.2*8*15.5 |
De TWEELING van het de Verspreidingsmetaal van de Pomp Koude Lucht van de de Geurlucht Machine 500ml voor 200 Vierkante Metergebied
| Materiaal: | Metaal |
|---|---|
| Kleur: | Wit/Zwarte |
| Installatie: | MONTEERBARE MUUR, Desktop |

