Alle producten
-
De Machine van de geurlucht
-
De Machine van de geurverspreider
-
De Verspreider van het luchtaroma
-
Hotel Collectie Geurolie
-
Etherische olieverspreiders
-
Aromatherapyverspreiders
-
Aromaverspreider zonder water
-
De Verspreider van de autolucht
-
Commerciële Geurmachine
-
Automatische geurverspreider
-
de machine van de hotelgeur
-
de verspreider van de groot gebiedsgeur
-
hvac geursysteem
-
het systeem van de geurlevering
-
Elektrische Parfumverspreider
-
Huisgeurmachine
-
MohammedZeer goed product! Zoals precies beschreven en snel verschepend. Het is stille en grote mist. De zeer Professionele fabrikant van de geurverspreider -
DianaZeer goede kwaliteit! Het is bijna twee jaar ik deze verkoper behandel! A+ producten! Op tijd na de dienst altijd!
zoekwoorden [ hvac fragrance oil diffuser ] bij elkaar passen 529 producten.
App-gestuurde 2000 CBM dekking HVAC-compatibele geurverspreider voor commercieel gebruik
| Capaciteit: | > 200 ml |
|---|---|
| Materiaal: | Metaal, ijzerpoedercoating |
| Geluidsniveau: | 40 dB |
Smart APP Controlled 2000ml Capacity HVAC Scent Diffuser with 3000CBM Coverage and 50W Power
| Capaciteit: | 500 ml-2,6 l |
|---|---|
| Stroom: | 50W |
| Spanning: | 220V |
50W Power HVAC Scent Diffuser with 316L Stainless Steel Nozzle and External Stainless Steel Diffusers for Commercial Use
| Spanning: | 220V/50Hz |
|---|---|
| Stroom: | 50W |
| Geluidsniveau: | < 32dba |
HVAC Scent Diffuser with 316L Stainless Steel Nozzle, 20,000 Hours Lifespan Pump, and Cold-air Diffusion Aroma Diffuser Machine
| Modelnummer: | MX-8022 |
|---|---|
| Spanning: | 220V/50Hz |
| Stroom: | 50W |
Electric Commercial Aroma Diffuser HVAC Scent Diffuser with Less Than 25dba Noise 3ml/Hour Oil Consumption for Hotel Usage
| Modelnummer: | Mx-802 |
|---|---|
| Spanning: | 220V/50Hz |
| Stroom: | 50W |
5L Oil Capacity Commercial HVAC Scent Diffuser with 316L Stainless Steel Nozzle and Low Noise <25dba for Large Area Aroma Diffusion
| Modelnummer: | Mx-802 |
|---|---|
| Materiaal: | Aluminium |
| Spanning: | 220V/50Hz |
Professional 5L Oil Capacity HVAC Scent Diffuser with Timing Function and Adjustable Fragrance Density for Commercial Use
| Modelnummer: | Mx-802 |
|---|---|
| Spanning: | 220V/50Hz |
| Stroom: | 50W |
Commercial HVAC Scent System with 3ml/hour Oil Consumption 3 Years Warranty and Aluminum Shell Aroma Diffuser Machine
| Capaciteit: | 500 ml |
|---|---|
| Stroom: | 50W |
| Spanning: | 220V |
50W Power Low Noise Cold-air Diffusion HVAC Scent Diffuser Aroma Diffusion System for Large Areas
| Modelnummer: | Mx-802 |
|---|---|
| Spanning: | 220V/50Hz |
| Stroom: | 50W |
500ml Oil Capacity HVAC Scent Diffuser with German Pump and Timing Function Aroma Diffuser Machine
| Modelnummer: | Mx-802 |
|---|---|
| Spanning: | 220V/50Hz |
| Stroom: | 50W |

