Alle producten
-
De Machine van de geurlucht
-
De Machine van de geurverspreider
-
De Verspreider van het luchtaroma
-
Hotel Collectie Geurolie
-
Etherische olieverspreiders
-
Aromatherapyverspreiders
-
Aromaverspreider zonder water
-
De Verspreider van de autolucht
-
Commerciële Geurmachine
-
Automatische geurverspreider
-
de machine van de hotelgeur
-
de verspreider van de groot gebiedsgeur
-
hvac geursysteem
-
het systeem van de geurlevering
-
Elektrische Parfumverspreider
-
Huisgeurmachine
-
MohammedZeer goed product! Zoals precies beschreven en snel verschepend. Het is stille en grote mist. De zeer Professionele fabrikant van de geurverspreider -
DianaZeer goede kwaliteit! Het is bijna twee jaar ik deze verkoper behandel! A+ producten! Op tijd na de dienst altijd!
zoekwoorden [ hvac fragrance oil diffuser ] bij elkaar passen 521 producten.
Verspreiders van het aluminium17w 1500CBM 12V1A de Elektrische Aroma
| Kleur:: | Zwarte/zilver |
|---|---|
| Materiaal:: | Geanodiseerd aluminium |
| Lawaai:: | < 30dba=""> |
4000 mAh waterloze vernevelaar geuroliemachine 100 m² huisgeurmachine
| Lithium batterij: | 4000mAh |
|---|---|
| Netto gewicht: | 670 gr |
| Maximaal uithoudingsvermogen: | ongeveer 250H/60 dagen |
HVAC-van de de Luchtmachine 200m2 van de Hotelgeur de Verspreider van het de Halaroma met Ce-Certificaat
| Nieuwe vullingsfles: | 500ml |
|---|---|
| Ingebouwde Ventilator: | Nr |
| Kleur:: | sinaasappel |
Elektrische de Geurverspreider van 5W 1000m3 130ml voor Huis/Kuuroord
| Materiaal: | Geanodiseerd aluminium |
|---|---|
| Kleur: | Zilver, Zwarte, Blauwe Glod, |
| Luchtpomp: | Nidec van de levensduur van Japan/3000 uren |
1000ml Capacity 220V Voltage 5000m³ Coverage HVAC Scent Machine Commercial Fragrance Diffuser
| Modelnummer: | MX-601 |
|---|---|
| Materiaal: | Metaal |
| Spanning: | 220-240V |
Van de de Flessengeur van de Alunimum30ml Olie de Verspreidermachine voor 80 Vierkante Meter, Blauwe Kleur
| Type:: | De Luchtbevochtiger van de koel-mistdrijvende kracht |
|---|---|
| Certificatie:: | Ce, RoHS |
| Mistoutput (gallon /dag):: | 12 |
1500cbm Standalone HVAC-Geurverspreider 0.5L met Ventilator
| Naam: | De Machine van de geurlucht |
|---|---|
| Capaciteit: | 0.5L |
| Lawaai:: | < 30dba=""> |
Van het de Etherische oliearoma van Bluetooth van de de Verspreider de Automatische Nevel Machines Zonder water van de de Luchtgeur
| Vervoerpakket: | kartondoos |
|---|---|
| Afmeting: | 163*50*125mm |
| Materiaal: | Aluminum+Metal |
Vochtvrije Navulbare de Verspreider4000mah Dubbele Pijp 100sqm van de Luchtgeur
| Lawaai: | minder dan 30dB |
|---|---|
| Toepasselijk Gebied: | 50-100sqm |
| Garantie: | 1 jaar |
Wasbare van de de Verspreidermachine 100sqm van de Pijpgeur Navulbare Vochtvrij
| Maxings werktijd: | 250 uren |
|---|---|
| Materiaal: | Pp, Aluminium |
| Lawaai: | minder dan 30dB |

