Alle producten
-
De Machine van de geurlucht
-
De Machine van de geurverspreider
-
De Verspreider van het luchtaroma
-
Hotel Collectie Geurolie
-
Etherische olieverspreiders
-
Aromatherapyverspreiders
-
Aromaverspreider zonder water
-
De Verspreider van de autolucht
-
Commerciële Geurmachine
-
Automatische geurverspreider
-
de machine van de hotelgeur
-
de verspreider van de groot gebiedsgeur
-
hvac geursysteem
-
het systeem van de geurlevering
-
Elektrische Parfumverspreider
-
Huisgeurmachine
-
MohammedZeer goed product! Zoals precies beschreven en snel verschepend. Het is stille en grote mist. De zeer Professionele fabrikant van de geurverspreider -
DianaZeer goede kwaliteit! Het is bijna twee jaar ik deze verkoper behandel! A+ producten! Op tijd na de dienst altijd!
zoekwoorden [ scent diffuser machine ] bij elkaar passen 656 producten.
Van de de Machine100ml Olie van de Geurlucht Verspreider de met geringe geluidssterkte 10W met Langdurig
| Noise Level: | Low |
|---|---|
| Coverage: | 100m2 |
| Spray Interval: | 30min |
5000CBM Standalone de Verspreidersysteem van de Black metal220v Stil Werkend HVAC Geur
| Materiaal:: | Het metaal van de poederlaag |
|---|---|
| Kleur:: | Zwart |
| Macht:: | 31w |
130ml de commerciële Machine van de Geurverspreider voor 100 de Zaal van de Vierkante Meterslaap
| Type:: | De Luchtbevochtiger van de koel-mistdrijvende kracht |
|---|---|
| Certificatie:: | Ce, RoHS |
| Mistoutput (gallon /dag):: | 12 |
Het Aromaverspreider van de hotelhal 75W 5000cbm 6.5ml/h HVACcommercial, HVAC-de machine van de Geurverspreider
| Materiaal:: | Aluminium |
|---|---|
| Kleur:: | Zwarte/zilver |
| Voltage:: | 110v - 220V/50HZ - 60HZ |
Van de de Luchtverspreider van de aromageur van de de Machineetherische olie de Geur van het de Leveringssysteem
| Installatie: | alleen tribune, monteerbare muur |
|---|---|
| Materiaal:: | Geanodiseerd Aluminum+powered met een laag bedekt staal |
| Kleur:: | Zwart |
5000cbm voerde het Systeem van de de Geurverspreider van de Luchtpomp 110V HVAC met Digitale Vertoning en tijdopnemer in
| Materiaal:: | Aluminium |
|---|---|
| Kleur:: | Zwarte/zilver |
| Voltage:: | 110v - 220V/50HZ - 60HZ |
1500CBM van de de Etherische olieverspreider van de dekkingsgeur van de de Machine Alleen Geur de Controlesysteem
| Toepassing:: | Commercieel hotel, Huishouden |
|---|---|
| Kleur:: | Zwart |
| Voltage:: | DC12V2A |
12V 10W HVAC geurverspreider voor commerciële aromatherapie
| Vermogen: | 10W |
|---|---|
| Spanning: | 12V |
| Capaciteit: | 2 tot 3 liter |
Machine van de de Geurverspreider van HVAC de Muur Opgezette met 1500cbm-Dekking
| Type: | Lucht ionisator |
|---|---|
| App-gecontroleerd: | Ja |
| Kleur:: | Zwarte/Zilver |
Het gepatenteerde van de Holtedc5v Geur Navulbare pp Aluminium van de de Luchtmachine PBT
| Productnaam: | aromaverspreider |
|---|---|
| Maxings werktijd: | 250 uren |
| Lawaai: | minder dan 30dB |

