Alle producten
-
De Machine van de geurlucht
-
De Machine van de geurverspreider
-
De Verspreider van het luchtaroma
-
Hotel Collectie Geurolie
-
Etherische olieverspreiders
-
Aromatherapyverspreiders
-
Aromaverspreider zonder water
-
De Verspreider van de autolucht
-
Commerciële Geurmachine
-
Automatische geurverspreider
-
de machine van de hotelgeur
-
de verspreider van de groot gebiedsgeur
-
hvac geursysteem
-
het systeem van de geurlevering
-
Elektrische Parfumverspreider
-
Huisgeurmachine
-
MohammedZeer goed product! Zoals precies beschreven en snel verschepend. Het is stille en grote mist. De zeer Professionele fabrikant van de geurverspreider -
DianaZeer goede kwaliteit! Het is bijna twee jaar ik deze verkoper behandel! A+ producten! Op tijd na de dienst altijd!
zoekwoorden [ commercial aroma diffuser ] bij elkaar passen 368 producten.
130ml de commerciële Machine van de Geurverspreider voor 100 de Zaal van de Vierkante Meterslaap
| Type:: | De Luchtbevochtiger van de koel-mistdrijvende kracht |
|---|---|
| Certificatie:: | Ce, RoHS |
| Mistoutput (gallon /dag):: | 12 |
Verspreiders van de het Aromaetherische olie van 12V 1A de Commerciële met Afstandsbediening voor Huisgebruik
| Materiaal: | Aluminium |
|---|---|
| Kleur: | Zilver, Zwarte, Blauwe Glod, |
| Luchtpomp: | Nidec van de levensduur van Japan/8000 uren |
De aangepaste van de de Geurlucht van het Hotelaroma van het de Machinealuminium Verspreider van de het Metaalolie
| Type: | Cool-Mist Impeller Luchtbevochtiger, etherische oliediffusor |
|---|---|
| Installatie: | CENTRAAL, desktop, aan de muur te bevestigen |
| Materiaal: | Aluminum+Metal |
HVAC Scent System with 3000CBM Coverage Noise <40dB and 1-Year Warranty for Commercial Use
| Capaciteit: | 500 ml |
|---|---|
| Stroom: | 50W |
| Spanning: | 220V |
App-gestuurde 2000 CBM dekking HVAC-compatibele geurverspreider voor commerciële ruimtes
| Capaciteit: | > 200 ml |
|---|---|
| Stroom: | 30 W |
| Spanning: | 12 V |
App-gestuurde 2000 CBM dekking HVAC-compatibele geurverspreider voor commercieel gebruik
| Capaciteit: | > 200 ml |
|---|---|
| Materiaal: | Metaal, ijzerpoedercoating |
| Geluidsniveau: | 40 dB |
Verspreider van het Promotational de Elektrische Elektrische Aroma, 110v-de Machinemetaal van de Geurverspreider
| Materiaal:: | Metaal |
|---|---|
| Kleur:: | ZWART |
| Voltage:: | 110v - 220V/50HZ - 60HZ |
12 Machine van het de Luchtaroma van het voltage de Gouden Aluminium Commerciële met LCD van de Aanrakingsknoop Vertoning
| NAAM: | De commerciële Machine van het Luchtaroma |
|---|---|
| Materiaal:: | Geanodiseerd aluminium |
| Lawaai:: | < 30dba=""> |
Van het de Luchtaroma van de Black metal de Elektrische Geur Machine 1000ml voor 1500CBM-Ruimte
| Toepassing:: | Commercieel hotel, Huishouden |
|---|---|
| App-gecontroleerd:: | Ja |
| Voltage:: | DC12V2A |
Het commerciële van de de pompgeur van Duitsland van de de verspreidermachine Aluminium reserve3000cbm
| ModelNumber:: | Mx-802 |
|---|---|
| Voltage:: | 110v - 220V/50HZ - 60HZ |
| Macht:: | 50W |

