Alle producten
-
De Machine van de geurlucht
-
De Machine van de geurverspreider
-
De Verspreider van het luchtaroma
-
Hotel Collectie Geurolie
-
Etherische olieverspreiders
-
Aromatherapyverspreiders
-
Aromaverspreider zonder water
-
De Verspreider van de autolucht
-
Commerciële Geurmachine
-
Automatische geurverspreider
-
de machine van de hotelgeur
-
de verspreider van de groot gebiedsgeur
-
hvac geursysteem
-
het systeem van de geurlevering
-
Elektrische Parfumverspreider
-
Huisgeurmachine
-
MohammedZeer goed product! Zoals precies beschreven en snel verschepend. Het is stille en grote mist. De zeer Professionele fabrikant van de geurverspreider -
DianaZeer goede kwaliteit! Het is bijna twee jaar ik deze verkoper behandel! A+ producten! Op tijd na de dienst altijd!
zoekwoorden [ custom fragrance oil ] bij elkaar passen 184 producten.
5 Groepen Timer Setting Hotel geurmachine, 120 ml geurcapaciteit lucht geurmachine
| Grootte: | 71 x 45 x 38 cm |
|---|---|
| Werktijd: | 5 Groepen Timer instellen |
| Gewicht: | 1,8 kg |
Commercial HVAC Scent System with 3ml/hour Oil Consumption 3 Years Warranty and Aluminum Shell Aroma Diffuser Machine
| Capaciteit: | 500 ml |
|---|---|
| Stroom: | 50W |
| Spanning: | 220V |
500ml Oil Capacity HVAC Scent Diffuser with German Pump and Timing Function Aroma Diffuser Machine
| Modelnummer: | Mx-802 |
|---|---|
| Spanning: | 220V/50Hz |
| Stroom: | 50W |
1000ml Capacity 220V Voltage 5000m³ Coverage HVAC Scent Machine Commercial Fragrance Diffuser
| Modelnummer: | MX-601 |
|---|---|
| Materiaal: | Metaal |
| Spanning: | 220-240V |
12V DC Silent HVAC Scent Diffuser Machine with 150ml Oil Capacity and 1ml/Hour Consumption
| Modelnummer: | MX-603 |
|---|---|
| Spanning: | DC12V |
| Stroom: | 6W |
400 ml aromatherapie essentiële olie diffuser de perfecte aanvulling op uw rustige ruimte mist modus Continuous/Intermittent
| Max Oil Consumption: | 1.5 Ml / H ± 5% |
|---|---|
| Timer Settings: | 1 Hour/3 Hours/6 Hours/on |
| Other Name: | Wall Mounted Bathroom Scent Diffuser |
Wandmontage 150 ml commerciële essentiële olie diffuser 8W 12V
| Vermogen: | 8W |
|---|---|
| Spanning: | 12V |
| Capaciteit: | 150ML |
1ml/Hour Oil Consumption 150ml Oil Capacity Under 25dba Noise HVAC Scent Diffuser Essential Oil Spray Machine
| Modelnummer: | MX-603 |
|---|---|
| Spanning: | DC12V |
| Stroom: | 6W |
Telefoon App Controle Home Geur Machine Wandgemonteerde Aroma Essentiële Olie Diffuser
| Lawaai: | <36 dB |
|---|---|
| Installatie: | CENTRAL, desktop, aan de muur te bevestigen |
| materiaal: | aluminium+metaal |
De Verspreider van de de Olie50w 3000CBM HVAC Geur van het aluminiumhotel 4L
| ModelNumber:: | Mx-802 |
|---|---|
| Voltage:: | 110v - 220V/50HZ - 60HZ |
| Macht:: | 50W |

