Alle producten
-
De Machine van de geurlucht
-
De Machine van de geurverspreider
-
De Verspreider van het luchtaroma
-
Hotel Collectie Geurolie
-
Etherische olieverspreiders
-
Aromatherapyverspreiders
-
Aromaverspreider zonder water
-
De Verspreider van de autolucht
-
Commerciële Geurmachine
-
Automatische geurverspreider
-
de machine van de hotelgeur
-
de verspreider van de groot gebiedsgeur
-
hvac geursysteem
-
het systeem van de geurlevering
-
Elektrische Parfumverspreider
-
Huisgeurmachine
-
MohammedZeer goed product! Zoals precies beschreven en snel verschepend. Het is stille en grote mist. De zeer Professionele fabrikant van de geurverspreider -
DianaZeer goede kwaliteit! Het is bijna twee jaar ik deze verkoper behandel! A+ producten! Op tijd na de dienst altijd!
zoekwoorden [ custom fragrance oil ] bij elkaar passen 184 producten.
Van de het Aromaverspreider van het douaneembleem HVAC Verspreider van het de Etherische oliearoma de Muur Opgezette
| Vochtigheidscontrole: | Vochtigheidsregelaar |
|---|---|
| Timingsfunctie: | JA |
| Garantie: | 1 jaar |
Intelligente aromatherapie-olie diffuser met ventilator Maximaal dekkingsterrein 5000m3
| Kracht: | 8W |
|---|---|
| Geluidsniveau: | < 40dba |
| Maximale dekking: | 5000m3,2000m2,20000 vierkante voet |
De muur Opgezette van het de Machinearoma van het Luchtaroma Verspreider Zonder water van de de Geuretherische olie voor Hotel
| Macht (w): | 5 |
|---|---|
| Garantie: | 1 jaar |
| Toepassing: | Commercieel |
Gemakkelijke timerinstellingen Aroma Essentiële Olie Diffuser met 12V1A Spanning voor 1 Uur/3 Uur/6 Uur/aan en prestaties
| Max Oil Consumption: | 1.5 Ml / H ± 5% |
|---|---|
| Coverage: | 500cbm |
| Product Size: | 20.2*8*15.5( Cm) |
de Etherische olieverspreider van 1.5ml/H 15W 600cbm met Luchtpomp
| Materiaal: | Metaal |
|---|---|
| Kleur: | Wit/Zwarte |
| Voltage: | 12V1A |
Aluminium aroma geurmachine, geur olie diffuser met timer instelling 1H / 3H / 6H / ON
| Energieverbruik: | 5W |
|---|---|
| Materiaal: | Aluminium |
| Geurcapaciteit: | 120 ml |
Smart 500ml Commercial HVAC Scent Diffuser with 8W Power and 100-300CBM Coverage
| Capaciteit: | > 200 ml (>6,76 oz) |
|---|---|
| Stroom: | 8W |
| Spanning: | 12V |
Van het de Verspreider Commercieel Hotel van de douane500ml Industrieel Geur het Huisgebruik
| Type: | Natuurlijk Aroma & Fragrances |
|---|---|
| Gebruik:: | Aromaverspreiders |
| Productnaam: | geurolie |
De aangepaste van de de Geurlucht van het Hotelaroma van het de Machinealuminium Verspreider van de het Metaalolie
| Type: | Cool-Mist Impeller Luchtbevochtiger, etherische oliediffusor |
|---|---|
| Installatie: | CENTRAAL, desktop, aan de muur te bevestigen |
| Materiaal: | Aluminum+Metal |
Op maat gemaakte metalen hotel Aroma Scent Air Machine 500 vierkante meter muur gemonteerd wit
| Type: | Cool-Mist Impeller luchtbevochtiger, etherische oliediffusor |
|---|---|
| Installatie: | CENTRAL, desktop, aan de muur te bevestigen |
| Materiaal: | aluminium+metaal |

