Alle producten
-
De Machine van de geurlucht
-
De Machine van de geurverspreider
-
De Verspreider van het luchtaroma
-
Hotel Collectie Geurolie
-
Etherische olieverspreiders
-
Aromatherapyverspreiders
-
Aromaverspreider zonder water
-
De Verspreider van de autolucht
-
Commerciële Geurmachine
-
Automatische geurverspreider
-
de machine van de hotelgeur
-
de verspreider van de groot gebiedsgeur
-
hvac geursysteem
-
het systeem van de geurlevering
-
Elektrische Parfumverspreider
-
Huisgeurmachine
-
MohammedZeer goed product! Zoals precies beschreven en snel verschepend. Het is stille en grote mist. De zeer Professionele fabrikant van de geurverspreider -
DianaZeer goede kwaliteit! Het is bijna twee jaar ik deze verkoper behandel! A+ producten! Op tijd na de dienst altijd!
zoekwoorden [ external diffusers hvac scent diffuser ] bij elkaar passen 89 producten.
Smart 500ml Commercial HVAC Scent Diffuser with 8W Power and 100-300CBM Coverage
| Capaciteit: | > 200 ml (>6,76 oz) |
|---|---|
| Stroom: | 8W |
| Spanning: | 12V |
Smart APP Controlled 2000ml Capacity HVAC Scent Diffuser with 3000CBM Coverage and 50W Power
| Capaciteit: | 500 ml-2,6 l |
|---|---|
| Stroom: | 50W |
| Spanning: | 220V |
3000cbm centrale de Verspreidermachine van het Airconditioningsaroma, de Machine van de de Geurverspreider van 50W HVAC
| ModelNumber:: | Mx-802 |
|---|---|
| Garantie: | 3 jaar |
| Dekking: | 3000CBM |
HVAC Scent Diffuser with 316L Stainless Steel Nozzle, 20,000 Hours Lifespan Pump, and Cold-air Diffusion Aroma Diffuser Machine
| Modelnummer: | MX-8022 |
|---|---|
| Spanning: | 220V/50Hz |
| Stroom: | 50W |
500ml HVAC Scent Diffuser System with Dual Nozzle LED Panel and External Nebulizer for Commercial Use
| Spanning: | 220V/50Hz |
|---|---|
| Stroom: | 50W |
| Geluidsniveau: | < 32dba |
500ml Oil Capacity HVAC Scent Diffuser with German Pump and Timing Function Aroma Diffuser Machine
| Modelnummer: | Mx-802 |
|---|---|
| Spanning: | 220V/50Hz |
| Stroom: | 50W |
12V 8W HVAC Scent Diffuser with 100-300CBM Coverage for Commercial Use
| Capaciteit: | > 200 ml (>6,76 oz) |
|---|---|
| Materiaal: | Metaal |
| Stroom: | 8W |
5000m3 Coverage 220V Commercial HVAC Scent Diffuser with 316L Stainless Steel Nozzle and Central Air Conditioning Scent System
| Spanning: | 220V/50Hz |
|---|---|
| Stroom: | 50W |
| Geluidsniveau: | < 32dba |
50W 25dba HVAC Scent Diffuser with 316L Stainless Steel Nozzle for Large Commercial Spaces
| Modelnummer: | MX-8022 |
|---|---|
| Spanning: | 220V/50Hz |
| Stroom: | 50W |
Professional 5L Oil Capacity HVAC Scent Diffuser with Timing Function and Adjustable Fragrance Density for Commercial Use
| Modelnummer: | Mx-802 |
|---|---|
| Spanning: | 220V/50Hz |
| Stroom: | 50W |

