Alle producten
-
De Machine van de geurlucht
-
De Machine van de geurverspreider
-
De Verspreider van het luchtaroma
-
Hotel Collectie Geurolie
-
Etherische olieverspreiders
-
Aromatherapyverspreiders
-
Aromaverspreider zonder water
-
De Verspreider van de autolucht
-
Commerciële Geurmachine
-
Automatische geurverspreider
-
de machine van de hotelgeur
-
de verspreider van de groot gebiedsgeur
-
hvac geursysteem
-
het systeem van de geurlevering
-
Elektrische Parfumverspreider
-
Huisgeurmachine
-
MohammedZeer goed product! Zoals precies beschreven en snel verschepend. Het is stille en grote mist. De zeer Professionele fabrikant van de geurverspreider -
DianaZeer goede kwaliteit! Het is bijna twee jaar ik deze verkoper behandel! A+ producten! Op tijd na de dienst altijd!
zoekwoorden [ external diffusers hvac scent diffuser ] bij elkaar passen 89 producten.
Electric Commercial Aroma Diffuser HVAC Scent Diffuser with Less Than 25dba Noise 3ml/Hour Oil Consumption for Hotel Usage
| Modelnummer: | Mx-802 |
|---|---|
| Spanning: | 220V/50Hz |
| Stroom: | 50W |
3000cbm Coverage HVAC Scent Diffuser with 316L Stainless Steel Nozzle and External Diffusers for HVAC System
| Spanning: | 220V/50Hz |
|---|---|
| Stroom: | 50W |
| Geluidsniveau: | < 32dba |
12V 10W HVAC geurverspreider voor commerciële aromatherapie
| Vermogen: | 10W |
|---|---|
| Spanning: | 12V |
| Capaciteit: | 2 tot 3 liter |
50W Power Low Noise Cold-air Diffusion HVAC Scent Diffuser Aroma Diffusion System for Large Areas
| Modelnummer: | Mx-802 |
|---|---|
| Spanning: | 220V/50Hz |
| Stroom: | 50W |
220V/50HZ 50W Power 25dba Sound Volume HVAC Scent Diffuser Commercial Scent Machine
| Modelnummer: | MX-8022 |
|---|---|
| Spanning: | 220V/50Hz |
| Stroom: | 50W |
De Geursysteem van winkelcomplexhvac met Digitale Vertoning/Luchtpomp 110V
| ModelNumber:: | Mx-802 |
|---|---|
| Voltage:: | 110v - 220V/50HZ - 60HZ |
| Macht:: | 50W |
50W Power HVAC Scent Diffuser with 316L Stainless Steel Nozzle and External Stainless Steel Diffusers for Commercial Use
| Spanning: | 220V/50Hz |
|---|---|
| Stroom: | 50W |
| Geluidsniveau: | < 32dba |
75W de Verspreider van de aluminium6.5ml/h 5000CMB HVAC Geur
| Materiaal: | Aluminium |
|---|---|
| Kleur: | Zwarte/zilver |
| Macht: | 75W |
Smart App Controlled HVAC Scent Diffuser with 500ml~2.6L Capacity and 50W Power for Hotel, Commercial, and Household Use
| Capaciteit: | 500 ml ~ 2,6 liter |
|---|---|
| Stroom: | 50W |
| Spanning: | 220V |
5L Oil Capacity Commercial HVAC Scent Diffuser with 316L Stainless Steel Nozzle and Low Noise <25dba for Large Area Aroma Diffusion
| Modelnummer: | Mx-802 |
|---|---|
| Materiaal: | Aluminium |
| Spanning: | 220V/50Hz |

