Alle producten
-
De Machine van de geurlucht
-
De Machine van de geurverspreider
-
De Verspreider van het luchtaroma
-
Hotel Collectie Geurolie
-
Etherische olieverspreiders
-
Aromatherapyverspreiders
-
Aromaverspreider zonder water
-
De Verspreider van de autolucht
-
Commerciële Geurmachine
-
Automatische geurverspreider
-
de machine van de hotelgeur
-
de verspreider van de groot gebiedsgeur
-
hvac geursysteem
-
het systeem van de geurlevering
-
Elektrische Parfumverspreider
-
Huisgeurmachine
-
MohammedZeer goed product! Zoals precies beschreven en snel verschepend. Het is stille en grote mist. De zeer Professionele fabrikant van de geurverspreider -
DianaZeer goede kwaliteit! Het is bijna twee jaar ik deze verkoper behandel! A+ producten! Op tijd na de dienst altijd!
zoekwoorden [ external diffusers hvac scent diffuser ] bij elkaar passen 89 producten.
HVAC Scent System with 3000CBM Coverage Noise <40dB and 1-Year Warranty for Commercial Use
| Capaciteit: | 500 ml |
|---|---|
| Stroom: | 50W |
| Spanning: | 220V |
Maxair Customized Commercial HVAC Scent System with Silent Operation for Hotel Lobby Aroma Diffusion
| Modelnummer: | Mx-802 |
|---|---|
| Spanning: | 220V/50Hz |
| Stroom: | 50W |
Commercial HVAC Scent System with 500ml Capacity and 50Hz Frequency for Aromatherapy
| Capaciteit: | 500 ml |
|---|---|
| Stroom: | 50W |
| Spanning: | 220V |
500ml Large Capacity 220V 50W Commercial Scenting Machine HVAC Scent System with Wifi App Control
| Capaciteit: | 500 ml |
|---|---|
| Stroom: | 50W |
| Spanning: | 220V |
8W Power Silent Operation HVAC Scent System with 100-300CBM Coverage Commercial Aroma Diffuser
| Capaciteit: | > 200 ml (>6,76 oz) |
|---|---|
| Materiaal: | Metaal |
| Stroom: | 8W |
Commercial Aromatherapy Diffuser with 12V Power 8W Consumption and 200mL Capacity for HVAC Scent System
| Capaciteit: | > 200 ml (>6,76 oz) |
|---|---|
| Stroom: | 8W |
| Spanning: | 12V |
3000cbm Coverage 220V HVAC Scent System with Hotel Usage Commercial Scent Diffuser Machine
| Modelnummer: | Mx-802 |
|---|---|
| Spanning: | 220V/50Hz |
| Stroom: | 50W |
Commercial HVAC Scent System with 20,000 Hours Lifespan Pump 316L Stainless Steel Nozzle and No Maintenance in 2 Years
| Modelnummer: | Mx-802 |
|---|---|
| Spanning: | 220V/50Hz |
| Stroom: | 50W |
Excelair HVAC Scent System with 20,000 Hours Lifespan Pump 316L Stainless Steel Nozzle and No Maintenance in 2 Years Scent Diffuser Machine
| Modelnummer: | MX-8022 |
|---|---|
| Spanning: | 220V/50Hz |
| Stroomverbruik: | 50W |
5000cbm Coverage HVAC Scent System with 316L Stainless Steel Nozzle 220V/50HZ and < 25dba Sound Volume
| Spanning: | 220V/50Hz |
|---|---|
| Stroom: | 50W |
| Geluidsniveau: | < 32dba |

