Alle producten
-
De Machine van de geurlucht
-
De Machine van de geurverspreider
-
De Verspreider van het luchtaroma
-
Hotel Collectie Geurolie
-
Etherische olieverspreiders
-
Aromatherapyverspreiders
-
Aromaverspreider zonder water
-
De Verspreider van de autolucht
-
Commerciële Geurmachine
-
Automatische geurverspreider
-
de machine van de hotelgeur
-
de verspreider van de groot gebiedsgeur
-
hvac geursysteem
-
het systeem van de geurlevering
-
Elektrische Parfumverspreider
-
Huisgeurmachine
-
MohammedZeer goed product! Zoals precies beschreven en snel verschepend. Het is stille en grote mist. De zeer Professionele fabrikant van de geurverspreider -
DianaZeer goede kwaliteit! Het is bijna twee jaar ik deze verkoper behandel! A+ producten! Op tijd na de dienst altijd!
zoekwoorden [ hvac fragrance oil diffuser ] bij elkaar passen 529 producten.
van de het Hotelgeur van 8W HVAC 200m3 250ml de Verspreidermachine
| Krachtbron:: | Elektro |
|---|---|
| Olie capaciteit:: | 150ml |
| Voltage (v):: | 12 |
Van de het HUISDIERENfles 500CBM Aromatherapy van HVAC 150Ml de Olieverspreiders voor Gang
| NAAM: | Aromatherapyverspreiders |
|---|---|
| Olie capaciteit:: | 150ml |
| Voltage (v):: | 12 |
Wandmontage 150 ml commerciële essentiële olie diffuser 8W 12V
| Vermogen: | 8W |
|---|---|
| Spanning: | 12V |
| Capaciteit: | 150ML |
HVAC Elektrische Geurverspreider
| Materiaal:: | Metaal |
|---|---|
| Kleur:: | Zwart |
| Spanning:: | 110v - 220V/50HZ - 60HZ |
3000cbm van de de Haletherische olie van het aromahotel van de de Verspreidersgeur van de de Luchtmachine Ce Rohs
| Materiaal:: | Metaal |
|---|---|
| Kleur:: | ZWART |
| Voltage:: | 110v - 220V/50HZ - 60HZ |
de Verspreider van de het Aluminiumetherische olie van 6W 12V1A 300cbm voor Bureau
| Kleur:: | Zwarte/zilver |
|---|---|
| Materiaal:: | Geanodiseerd aluminium |
| Lawaai:: | < 30dba=""> |
De Machine van de de Etherische olieverspreider van de hotelhal 1500CBM 22W 500ml
| Materiaal:: | Metaal |
|---|---|
| Kleur:: | ZWART |
| Voltage:: | DC12V2A |
Aan de muur gemonteerde aromamachine met 300CBM dekking en stille werking voor etherische olie diffuser
| Capaciteit: | 250 ml |
|---|---|
| Geluidsniveau: | <36dB |
| Stroom: | 5W |
1500CBM van de de Etherische olieverspreider van de dekkingsgeur van de de Machine Alleen Geur de Controlesysteem
| Toepassing:: | Commercieel hotel, Huishouden |
|---|---|
| Kleur:: | Zwart |
| Voltage:: | DC12V2A |

