Alle producten
-
De Machine van de geurlucht
-
De Machine van de geurverspreider
-
De Verspreider van het luchtaroma
-
Hotel Collectie Geurolie
-
Etherische olieverspreiders
-
Aromatherapyverspreiders
-
Aromaverspreider zonder water
-
De Verspreider van de autolucht
-
Commerciële Geurmachine
-
Automatische geurverspreider
-
de machine van de hotelgeur
-
de verspreider van de groot gebiedsgeur
-
hvac geursysteem
-
het systeem van de geurlevering
-
Elektrische Parfumverspreider
-
Huisgeurmachine
-
MohammedZeer goed product! Zoals precies beschreven en snel verschepend. Het is stille en grote mist. De zeer Professionele fabrikant van de geurverspreider -
DianaZeer goede kwaliteit! Het is bijna twee jaar ik deze verkoper behandel! A+ producten! Op tijd na de dienst altijd!
zoekwoorden [ hvac fragrance oil diffuser ] bij elkaar passen 521 producten.
Smart 500ml Commercial HVAC Scent Diffuser with 8W Power and 100-300CBM Coverage
| Capaciteit: | > 200 ml (>6,76 oz) |
|---|---|
| Stroom: | 8W |
| Spanning: | 12V |
Commercial Aromatherapy Diffuser with 12V Power 8W Consumption and 200mL Capacity for HVAC Scent System
| Capaciteit: | > 200 ml (>6,76 oz) |
|---|---|
| Stroom: | 8W |
| Spanning: | 12V |
12V Commercial Scent Diffuser with 1 Year Warranty and 100-300CBM Coverage for HVAC Systems
| Capaciteit: | > 200 ml (>6,76 oz) |
|---|---|
| Materiaal: | Metaal |
| Stroom: | 8W |
Aluminium Groot gebied van HVAC-de systemen van de geurlevering met 2500 ml-fles voor geur marketing
| ModelNumber:: | Mx-802 |
|---|---|
| Voltage:: | 110v - 220V/50HZ - 60HZ |
| Macht:: | 50W |
Muur - monteerbare HVAC-van de het metaalgeur van de aroma elektrische verspreider zwarte de Verspreidermachine
| Krachtbron:: | Elektro |
|---|---|
| Olie capaciteit:: | 150ml |
| Voltage (v):: | 12 |
van de de Geurcontrole van 6000cbm 1000ml 31w het Aromaverspreider HVAC
| Materiaal:: | Metaal |
|---|---|
| Kleur:: | Zwarte/Wit |
| Voltage (v):: | 220 |
De gebouwde elektrische 1000cbm-machine van de etherische oliënverspreider met lawaai vrije en sterke macht
| Voltage:: | 220V/50HZ |
|---|---|
| Macht:: | 18W |
| Lawaai:: | <30dba> |
Aangepaste stille die Aromatherapy-Verspreiders HVAC voor winkels worden geïnstalleerd
| Voltage:: | 220V/50HZ |
|---|---|
| Macht:: | 18W |
| Lawaai:: | <30dba> |
Standalone commerciële HVAC Elektrische het Parfumverspreider van 150ml voor kleine ruimte600cbm
| Macht:: | 15W |
|---|---|
| Voltage:: | 110v - 220V/50HZ - 60HZ |
| Dekking:: | 600cbm/1000-2000square voet |
Super stille draagbare de Etherische olieverspreiders 1000ml van de hotelhal voor Groot Gebied
| ModelNumber:: | Mx-802 |
|---|---|
| Voltage:: | 110v - 220V/50HZ - 60HZ |
| Macht:: | 50W |

