Alle producten
-
De Machine van de geurlucht
-
De Machine van de geurverspreider
-
De Verspreider van het luchtaroma
-
Hotel Collectie Geurolie
-
Etherische olieverspreiders
-
Aromatherapyverspreiders
-
Aromaverspreider zonder water
-
De Verspreider van de autolucht
-
Commerciële Geurmachine
-
Automatische geurverspreider
-
de machine van de hotelgeur
-
de verspreider van de groot gebiedsgeur
-
hvac geursysteem
-
het systeem van de geurlevering
-
Elektrische Parfumverspreider
-
Huisgeurmachine
-
MohammedZeer goed product! Zoals precies beschreven en snel verschepend. Het is stille en grote mist. De zeer Professionele fabrikant van de geurverspreider -
DianaZeer goede kwaliteit! Het is bijna twee jaar ik deze verkoper behandel! A+ producten! Op tijd na de dienst altijd!
zoekwoorden [ hvac fragrance oil diffuser ] bij elkaar passen 529 producten.
Elektrische de Etherische olieverspreider van de luchtverfrissing 5000cbm HVAC
| NAAM: | Elektrische Etherische olieverspreider |
|---|---|
| Kleur:: | ZWART |
| Macht:: | 31W |
Muur Opgezette Hvac-Etherische olieverspreider/Opnieuw gevulde 150ml-de Geurmachines van Flessenhvac
| Krachtbron:: | Elektro |
|---|---|
| Olie capaciteit:: | 150ml |
| Voltage (v):: | 12 |
250 ml commercieel essentiële olie diffuser wandmontage HVAC geur systeem
| Vermogen: | 8W |
|---|---|
| Spanning: | 12V |
| Capaciteit: | 100-200 ml |
Commerciële 15W etherische olie diffuser 500ml voor wandmontage
| Vermogen: | 15W |
|---|---|
| Spanning: | 12V |
| Capaciteit: | 500 ml |
Van het de Oliearoma van de Hvac250ml 200m3 Geur de Verspreider DC12V
| Krachtbron:: | Elektro |
|---|---|
| Kleur:: | Zwart-wit |
| Olie capaciteit:: | 150ml |
De stille Langdurige van de de Olieverspreider van Pomparomatherapy Geïnstalleerde Machine HVAC
| Voltage:: | 220V/50HZ |
|---|---|
| Macht:: | 18W |
| Lawaai:: | <30dba> |
220V elektrische de Etherische olieverspreiders van het lawaai vrije Grote Gebied met 500ml, 3000 CBM
| Technologie:: | Koude luchtverspreiding |
|---|---|
| Macht:: | 50W |
| Voltage:: | 110v - 220V/50HZ - 60HZ |
van de de Luchtgeur van 1.8ml/H 1200CBM van de de Verspreiderhvac Etherische olie het Aromaverspreider
| Correct Volume: | < 20dba=""> |
|---|---|
| Dekking: | 1200CBM |
| Olieverbruik: | 0-1.8ml/hour |
Zilveren de Verspreidersmachine van de Aluminium Commerciële Etherische olie met Vrij Lawaai en Solitairlevensduur
| Voltage:: | 220V/50HZ-60Hz |
|---|---|
| Macht:: | 18W |
| Lawaai:: | <30dba> |
Perfume Grade C Imported Functional Pure Plant Extraction Fragrance Oil for HVAC Aroma Diffuser
| EINECS Aantal: | 289-995-2 |
|---|---|
| Cijfer: | Parfumklasse C |
| Grondstof: | Olie |

