Alle producten
-
De Machine van de geurlucht
-
De Machine van de geurverspreider
-
De Verspreider van het luchtaroma
-
Hotel Collectie Geurolie
-
Etherische olieverspreiders
-
Aromatherapyverspreiders
-
Aromaverspreider zonder water
-
De Verspreider van de autolucht
-
Commerciële Geurmachine
-
Automatische geurverspreider
-
de machine van de hotelgeur
-
de verspreider van de groot gebiedsgeur
-
hvac geursysteem
-
het systeem van de geurlevering
-
Elektrische Parfumverspreider
-
Huisgeurmachine
-
MohammedZeer goed product! Zoals precies beschreven en snel verschepend. Het is stille en grote mist. De zeer Professionele fabrikant van de geurverspreider -
DianaZeer goede kwaliteit! Het is bijna twee jaar ik deze verkoper behandel! A+ producten! Op tijd na de dienst altijd!
zoekwoorden [ custom fragrance oil ] bij elkaar passen 184 producten.
De Verstuivers Slimme APP van de Geuretherische olie het Aromamachine zonder water van de Controlelucht
| Installatie: | Verbonden met HVAC |
|---|---|
| POMP: | Gemaakt in Duitsland |
| Kleur: | Zwart wit, |
250 ml commercieel essentiële olie diffuser wandmontage HVAC geur systeem
| Vermogen: | 8W |
|---|---|
| Spanning: | 12V |
| Capaciteit: | 100-200 ml |
De Verspreider van de metaal22w 1000ml 3000cbm HVAC Geur voor Hotel
| Materiaal: | Metaal |
|---|---|
| Grootte: | 300*150*360mm |
| Voltage (v): | 220 |
30ml/H de Machine van de geurlucht voor Aromatherapy-Geur en Geur het Verspreiden
| Noise Level: | Low |
|---|---|
| Material: | Plastic |
| Name: | Scent Air Machine |
De Luchtverspreider van Hvac van de Eco Vriendschappelijke Geur voor de Blije Geur van het Bureaugebruik met Afstandsbediening
| Type: | Cool-Mist waaier-luchtbevochtiger |
|---|---|
| Certificering: | CE, RoHS |
| Mistoutput (gallon / dag): | 12 |
Witte AC-aangedreven HVAC-geurverspreider 130 ml capaciteit voor etherische olie
| Noise Level: | <35dB |
|---|---|
| Dimensions: | 12 X 8 X 4 Inch |
| Scent Capacity: | 130ml |
Professional 5L Oil Capacity HVAC Scent Diffuser with Timing Function and Adjustable Fragrance Density for Commercial Use
| Modelnummer: | Mx-802 |
|---|---|
| Spanning: | 220V/50Hz |
| Stroom: | 50W |
de Olieverspreider 6ml/h van 31w 5000cbm Aromatherapy voor Hotelhal
| Materiaal:: | Het metaal van de poederlaag |
|---|---|
| Kleur:: | ZWART |
| Correct Volume: | < 40dba=""> |
Customized Commercial HVAC Scent System with 50W Power 500ml Oil Capacity and 316L Stainless Steel Nozzle
| Modelnummer: | Mx-802 |
|---|---|
| Spanning: | 220V/50Hz |
| Stroom: | 50W |
5L Oil Capacity Commercial HVAC Scent Diffuser with 316L Stainless Steel Nozzle and Low Noise <25dba for Large Area Aroma Diffusion
| Modelnummer: | Mx-802 |
|---|---|
| Materiaal: | Aluminium |
| Spanning: | 220V/50Hz |

