Alle producten
-
De Machine van de geurlucht
-
De Machine van de geurverspreider
-
De Verspreider van het luchtaroma
-
Hotel Collectie Geurolie
-
Etherische olieverspreiders
-
Aromatherapyverspreiders
-
Aromaverspreider zonder water
-
De Verspreider van de autolucht
-
Commerciële Geurmachine
-
Automatische geurverspreider
-
de machine van de hotelgeur
-
de verspreider van de groot gebiedsgeur
-
hvac geursysteem
-
het systeem van de geurlevering
-
Elektrische Parfumverspreider
-
Huisgeurmachine
-
MohammedZeer goed product! Zoals precies beschreven en snel verschepend. Het is stille en grote mist. De zeer Professionele fabrikant van de geurverspreider -
DianaZeer goede kwaliteit! Het is bijna twee jaar ik deze verkoper behandel! A+ producten! Op tijd na de dienst altijd!
zoekwoorden [ custom fragrance oil ] bij elkaar passen 184 producten.
Het aangepaste Systeem van de de Geurlevering van de kleuren Elektrische Centrale Airconditioning voor bureau
| Macht:: | 15W |
|---|---|
| Voltage:: | 110v - 220V/50HZ - 60HZ |
| Dekking:: | 600cbm/1000-2000square voet |
Maxair Customized Commercial HVAC Scent System with Silent Operation for Hotel Lobby Aroma Diffusion
| Modelnummer: | Mx-802 |
|---|---|
| Spanning: | 220V/50Hz |
| Stroom: | 50W |
Electric Commercial Aroma Diffuser HVAC Scent Diffuser with Less Than 25dba Noise 3ml/Hour Oil Consumption for Hotel Usage
| Modelnummer: | Mx-802 |
|---|---|
| Spanning: | 220V/50Hz |
| Stroom: | 50W |
200ml Home Scent Machine Geur Geurverspreider Gezandstraald App Controlled 8W
| Luchtverfrisser Gebruik: | Verneveling |
|---|---|
| dimensie: | 163*50*125mm |
| Materiaal: | aluminium+metaal |
Elektrische Koele van de het Aromaverspreider van de Mistlucht van het het Metaalaroma de Geurmachine Zonder water
| Olieverbruik: | 3ml/hour |
|---|---|
| Correct Volume: | < 25dba=""> |
| Capaciteit (CFM): | 600cbm |
Commercial HVAC Scent Diffuser with 1000ml Capacity 35dba Noise and 5ml/Hour Oil Consumption for Large Areas
| Modelnummer: | MX-601 |
|---|---|
| Productafmetingen: | 30*15*36 cm |
| Pakketafmetingen: | 42*41*48 cm |
Aangepaste stille die Aromatherapy-Verspreiders HVAC voor winkels worden geïnstalleerd
| Voltage:: | 220V/50HZ |
|---|---|
| Macht:: | 18W |
| Lawaai:: | <30dba> |
1500CBM van de de Etherische olieverspreider van de dekkingsgeur van de de Machine Alleen Geur de Controlesysteem
| Toepassing:: | Commercieel hotel, Huishouden |
|---|---|
| Kleur:: | Zwart |
| Voltage:: | DC12V2A |
Van de de Geurverspreider van de hotellucht van de de Machine de Stille Verrichting Machine van de het Aromageur Elektrische
| Eigenschap: | stille verrichting |
|---|---|
| Verleende naverkoop de dienst: | Vrije Vervangstukken |
| Afmeting: | 163*50*125mm |
Van de de Luchtgeur van Aromatherapy van het huisbureau de Verspreiderac gelijkstroom Voeding
| Timer Setting: | 1H/3H/6H/ON |
|---|---|
| Noise Level: | <25dB |
| Working Time: | About 10 Hours |

