Alle producten
-
De Machine van de geurlucht
-
De Machine van de geurverspreider
-
De Verspreider van het luchtaroma
-
Hotel Collectie Geurolie
-
Etherische olieverspreiders
-
Aromatherapyverspreiders
-
Aromaverspreider zonder water
-
De Verspreider van de autolucht
-
Commerciële Geurmachine
-
Automatische geurverspreider
-
de machine van de hotelgeur
-
de verspreider van de groot gebiedsgeur
-
hvac geursysteem
-
het systeem van de geurlevering
-
Elektrische Parfumverspreider
-
Huisgeurmachine
-
MohammedZeer goed product! Zoals precies beschreven en snel verschepend. Het is stille en grote mist. De zeer Professionele fabrikant van de geurverspreider -
DianaZeer goede kwaliteit! Het is bijna twee jaar ik deze verkoper behandel! A+ producten! Op tijd na de dienst altijd!
zoekwoorden [ rechargeable waterless air diffuser ] bij elkaar passen 42 producten.
Van het de Autoaroma van PBT Aromatherapy 80sqm de Verspreider Miniusb
| Type: | Luchtpomp |
|---|---|
| Materiaal: | PP, PBT |
| Macht: | 1.5w |
Van de de Etherische olieverspreider van lithiumion battery 1.5w de Auto van USB Zonder water
| Productnaam: | De verspreider van het autoaroma |
|---|---|
| Materiaal: | Plastiek + glas |
| Garantie: | 24 maanden |
van het de Etherische oliearoma van 1.5w 2000mAh de Verspreider Miniusb voor Auto
| ingebouwde lithiumbatterij: | 2000mah |
|---|---|
| Functie: | Humidification+ Aromatherapy |
| Productgewicht: | 340g |
Het navulbare Aluminium Zonder water USB van de Etherische olieverstuiver 10ml
| Nieuwe vullingsfles: | 10ml |
|---|---|
| Olieverbruik: | 0.1ml/hour |
| Type: | Luchtpomp |
Van het de Autoaroma van pp 2000mAh Batterij de zonder water van de Verspreiderusb
| ingebouwde lithiumbatterij: | 2000mAh |
|---|---|
| Macht: | 1.5W |
| Voltage: | 5V |
Van de de Verstuiversgeur van pp PBT van de de Olieverspreider de Navulbare Batterij Zonder water 1.5W
| Kleur: | Zilver |
|---|---|
| Toepassing: | Auto |
| Garantie: | 2 jaar |
van de Oliearomatherapy van 2000mAh Nebulizing de Verspreider 1.5w Zonder water
| Kleur: | Zilver |
|---|---|
| Voltage: | Gelijkstroom USB 5V 1A (Output DC5V/1000MA) |
| Productgewicht: | 340g |
de Verspreider van het de Autoaroma van 0.1ml/H 100mA Zonder water voor Etherische olie
| Toepassing: | auto, bureau, huis, yoga, kuuroord, reis |
|---|---|
| Voltage: | Gelijkstroom 5V 1A |
| Productgewicht: | 340g |
Van de de Geurlucht van PBT de Navulbare DC5V Gepatenteerde Holte Machine
| Productnaam: | aromaverspreider |
|---|---|
| Maxings werktijd: | 250 uren |
| Lawaai: | minder dan 30dB |
Auto Ultrasone Luchtbevochtiger zonder water USB Navulbare 2000mAh
| Kleur: | Donker grijs |
|---|---|
| Voltage: | Gelijkstroom 5V 1A |
| Productgewicht: | 340g |

