Alle producten
-
De Machine van de geurlucht
-
De Machine van de geurverspreider
-
De Verspreider van het luchtaroma
-
Hotel Collectie Geurolie
-
Etherische olieverspreiders
-
Aromatherapyverspreiders
-
Aromaverspreider zonder water
-
De Verspreider van de autolucht
-
Commerciële Geurmachine
-
Automatische geurverspreider
-
de machine van de hotelgeur
-
de verspreider van de groot gebiedsgeur
-
hvac geursysteem
-
het systeem van de geurlevering
-
Elektrische Parfumverspreider
-
Huisgeurmachine
-
MohammedZeer goed product! Zoals precies beschreven en snel verschepend. Het is stille en grote mist. De zeer Professionele fabrikant van de geurverspreider -
DianaZeer goede kwaliteit! Het is bijna twee jaar ik deze verkoper behandel! A+ producten! Op tijd na de dienst altijd!
zoekwoorden [ rechargeable waterless air diffuser ] bij elkaar passen 42 producten.
Van de de Etherische olieverspreider pp PBT van gelijkstroom 5V Navulbare Zonder water
| Nieuwe vullingsfles: | 10ml |
|---|---|
| Olieverbruik: | 0.1ml/hour |
| Type: | Luchtpomp |
Vochtvrije Navulbare Aromaverspreider Zonder water 100sqm
| Lawaai: | minder dan 30dB |
|---|---|
| Toepasselijk Gebied: | 50-100sqm |
| Garantie: | 1 jaar |
10ml de navulbare Verspreider Zonder water 2000mAh van Oliearomatherapy
| Type: | Luchtpomp |
|---|---|
| Het werk munt: | 100mA |
| Kleur: | wit |
USB-Verspreider de Zonder water 2000mAh van de Autoverstuiver Zonder water
| Kleur: | Zilver |
|---|---|
| Sollicitatie: | Auto, Kantoor, Thuis, Yoga Spa Woonkamer Badkamer Hotel Bar Ktv |
| Productgewicht: | 340g |
In werking gestelde de Verspreiderbatterij Zonder water van Aromatherapy van de autoetherische olie
| Maxings werktijd: | 80 uren |
|---|---|
| Materiaal: | PP, PBT |
| Type: | Luchtpomp |
Van het de Etherische oliearoma van USB 100mA van de Verspreidernebulizing de Luchtverspreider Zonder water
| Nieuwe vullingsfles: | 10ml |
|---|---|
| Olieverbruik: | 0.1ml/hour |
| Type: | Luchtpomp |
Draagbare Navulbare het Aromaverspreider van de autoverstuiver 80sqm
| Productnaam: | Autoverstuiver |
|---|---|
| Garantie: | 24 maanden |
| Functie: | Humidification+ Aromatherapy |
Ultrasone 1.5w-de Verspreideretherische olie Zonder water 2000mAh van de Autolucht
| Kleur: | zwart |
|---|---|
| Productgewicht: | 340g |
| Voltage: | Gelijkstroom 5V 1A |
Wasbaar de Verspreiderpp Aluminium Zonder water van het Pijparoma
| Maxings werktijd: | 250 uren |
|---|---|
| Materiaal: | Pp, Aluminium |
| Lawaai: | minder dan 30dB |
Draadloze de Luchtverspreider Zonder water 1.5w van de Geur80sqm Auto
| Functie: | Humidification+ Aromatherapy |
|---|---|
| Maxings werktijd: | 80 uren |
| Toepassing: | Auto, Hotel, Huishouden |

