Alle producten
-
De Machine van de geurlucht
-
De Machine van de geurverspreider
-
De Verspreider van het luchtaroma
-
Hotel Collectie Geurolie
-
Etherische olieverspreiders
-
Aromatherapyverspreiders
-
Aromaverspreider zonder water
-
De Verspreider van de autolucht
-
Commerciële Geurmachine
-
Automatische geurverspreider
-
de machine van de hotelgeur
-
de verspreider van de groot gebiedsgeur
-
hvac geursysteem
-
het systeem van de geurlevering
-
Elektrische Parfumverspreider
-
Huisgeurmachine
-
MohammedZeer goed product! Zoals precies beschreven en snel verschepend. Het is stille en grote mist. De zeer Professionele fabrikant van de geurverspreider -
DianaZeer goede kwaliteit! Het is bijna twee jaar ik deze verkoper behandel! A+ producten! Op tijd na de dienst altijd!
zoekwoorden [ rechargeable waterless air diffuser ] bij elkaar passen 42 producten.
20sqm Nebulizing-Vrij de Autoaroma zonder water BPA van de Etherische olieverspreider
| Voltage: | Gelijkstroom 5V 1A |
|---|---|
| ingebouwde lithiumbatterij: | 2000mah |
| Kleur: | Rood |
Van de Verspreiderluchtbevochtigers van USB PBT Verstuiver de Zonder water Aromatherapy
| Functie: | Humidification+ Aromatherapy |
|---|---|
| Toepassing: | Auto, Hotel, Huishouden |
| Materiaal: | PP, PBT |
Etherische olie van de de Auto de Aromatische Verspreider 1.5w van de lithiumbatterij PBT
| Materiaal: | PP, PBT |
|---|---|
| Type: | Luchtpomp |
| Macht: | 1.5W |
Van de Pomparomatherapy van de bevochtigingslucht Verstuiver de Zonder water 80sqm
| Maxings werktijd: | 80 uren |
|---|---|
| Toepassing: | Auto, Hotel, Huishouden |
| Garantie: | 1 jaar |
Verwijderbare In werking gestelde de Verspreider2000mah Batterij Zonder water van het Autoaroma
| Kleur: | Donkergroen |
|---|---|
| Voltage: | Gelijkstroom 5V 1A |
| Productgewicht: | 340g |
4000 mAh waterloze vernevelaar geuroliemachine 100 m² huisgeurmachine
| Lithium batterij: | 4000mAh |
|---|---|
| Netto gewicht: | 670 gr |
| Maximaal uithoudingsvermogen: | ongeveer 250H/60 dagen |
Navulbare van de de Autoverstuiver 100mA van PBT 1.5W Usb van de de Geurgeur de Olieverspreider Zonder water
| Toepassing: | Auto |
|---|---|
| Garantie: | 2 jaar |
| Materiaal: | PP + PBT +ALUMINUM |
Van het het Aluminium de Ultrasone Aroma van pp PBT Verspreider 2000mAh
| Functie: | Humidification+ Aromatherapy |
|---|---|
| Afmeting L*W*H: | Φ68*108mm |
| Bouw - in batterij: | ja |
De ultrasone 10ml-Verspreider 1.5W van het Autoaroma voor Lucht Aromatherapy
| Functie: | Humidification+ Aromatherapy |
|---|---|
| Afmeting L*W*H: | Φ68*108mm |
| Bouw - in batterij: | ja |
1.5W Draagbare het Aromaverspreider van pp PBT 10ml voor Etherische olie
| Bouw - in batterij: | Ja |
|---|---|
| Afmeting L*W*H: | Φ68*108mm |
| Nieuwe vullingsfles: | 10ml |

