Alle producten
-
De Machine van de geurlucht
-
De Machine van de geurverspreider
-
De Verspreider van het luchtaroma
-
Hotel Collectie Geurolie
-
Etherische olieverspreiders
-
Aromatherapyverspreiders
-
Aromaverspreider zonder water
-
De Verspreider van de autolucht
-
Commerciële Geurmachine
-
Automatische geurverspreider
-
de machine van de hotelgeur
-
de verspreider van de groot gebiedsgeur
-
hvac geursysteem
-
het systeem van de geurlevering
-
Elektrische Parfumverspreider
-
Huisgeurmachine
-
MohammedZeer goed product! Zoals precies beschreven en snel verschepend. Het is stille en grote mist. De zeer Professionele fabrikant van de geurverspreider -
DianaZeer goede kwaliteit! Het is bijna twee jaar ik deze verkoper behandel! A+ producten! Op tijd na de dienst altijd!
zoekwoorden [ rechargeable waterless air diffuser ] bij elkaar passen 42 producten.
1.5W Navulbare het Aluminium Zonder water van de de Autoverstuiver PBT van de geurolie
| Productnaam: | Auto geurverspreider |
|---|---|
| Type: | Luchtpomp |
| Functie: | Bevochtiging + Aromatherapie |
Navulbare 2000mAh de Etherische olieverstuiver van USB Zonder water
| Kleur: | geel |
|---|---|
| Het werk munt: | 100mA |
| ingebouwde lithiumbatterij: | 2000mah |
De vochtvrije Verstuiver 100mA van de Aroma0.1ml/h Etherische olie Zonder water
| Productnaam: | De navulbare verspreider van het Autoaroma |
|---|---|
| Capaciteit: | 10-50ml |
| Type: | Luchtpomp |
Van de het Aromaverstuiver van pp PBT de Navulbare Batterij Zonder water DC5V
| Productnaam: | USB-Autoverspreider |
|---|---|
| Kleur: | Goud |
| Productgewicht: | 340g |
Waterloze Aromatherapie Essentiële Olie Vernevelende Diffuser 2000mAh Home Scent Machine
| Kleur: | WIT |
|---|---|
| Productgewicht: | 260g |
| Spanning: | Gelijkstroom 5V 1A |
De navulbare Verspreider Zonder water pp PBT 10ml van Batterij Organische Aroma's
| Materiaal: | Pp, PBT, Aluminium |
|---|---|
| Functie: | Humidification+ Aromatherapy |
| Productgewicht: | 340g |
van de de Etherische olieverstuiver van 1.5w 20ml het Aluminiumlegering Zonder water
| Productgewicht: | 340g |
|---|---|
| Maxings werktijd: | 80 uren |
| Kleur: | Zilver |
De navulbare van de de Verstuiverslucht van het Batterijpbt Aroma Pomp Zonder water 1.5w
| Functie: | Humidification+ Aromatherapy |
|---|---|
| Maxings werktijd: | 80 uren |
| Materiaal: | PP, PBT |
De Verspreiderverstuiver Zonder water 2000mAh van Aromatherapyusb
| ingebouwde lithiumbatterij: | 2000mAh |
|---|---|
| Macht: | 1.5w |
| Toepasselijk Gebied: | 20-80 sqm |
2000mAh Navulbare de Verspreider zonder water van de Autoetherische olie
| Productgewicht: | 340g |
|---|---|
| Voltage: | Gelijkstroom 5V 1A |
| ingebouwde lithiumbatterij: | 2000mah |

