Alle producten
-
De Machine van de geurlucht
-
De Machine van de geurverspreider
-
De Verspreider van het luchtaroma
-
Hotel Collectie Geurolie
-
Etherische olieverspreiders
-
Aromatherapyverspreiders
-
Aromaverspreider zonder water
-
De Verspreider van de autolucht
-
Commerciële Geurmachine
-
Automatische geurverspreider
-
de machine van de hotelgeur
-
de verspreider van de groot gebiedsgeur
-
hvac geursysteem
-
het systeem van de geurlevering
-
Elektrische Parfumverspreider
-
Huisgeurmachine
-
MohammedZeer goed product! Zoals precies beschreven en snel verschepend. Het is stille en grote mist. De zeer Professionele fabrikant van de geurverspreider -
DianaZeer goede kwaliteit! Het is bijna twee jaar ik deze verkoper behandel! A+ producten! Op tijd na de dienst altijd!
zoekwoorden [ wall mounted aromatherapy diffuser ] bij elkaar passen 58 producten.
Aangepaste stille die Aromatherapy-Verspreiders HVAC voor winkels worden geïnstalleerd
| Voltage:: | 220V/50HZ |
|---|---|
| Macht:: | 18W |
| Lawaai:: | <30dba> |
Commercial Aromatherapy Diffuser with 12V Power 8W Consumption and 200mL Capacity for HVAC Scent System
| Capaciteit: | > 200 ml (>6,76 oz) |
|---|---|
| Stroom: | 8W |
| Spanning: | 12V |
Wandmontage 150 ml commerciële essentiële olie diffuser 8W 12V
| Vermogen: | 8W |
|---|---|
| Spanning: | 12V |
| Capaciteit: | 150ML |
400 ml Aromatherapie Diffusors met een maximaal olieverbruik van 1,5 ml/u ± 5% 20,2*8*15,5 Cm Productgrootte
| Weight: | 0.5 Pounds |
|---|---|
| Material: | Plastic |
| Dimensions: | 20.2*8*15.5 |
15W Black Metal Aromatherapy Diffuser Brandstofverbruik van 2 ml/uur voor gepersonaliseerde geur
| Power: | 15 watts |
|---|---|
| Noise level: | <40dBa |
| Maximum coverage area: | 5000 cubic meters, 1500 square meters, 15000 square feet |
150Ml de Luchtpomp van metaalmini aromatherapy diffusers with longlife, de machine van de geurverspreider
| Krachtbron:: | Elektro |
|---|---|
| Olie capaciteit:: | 150ml |
| Voltage (v):: | 12 |
Op maat gemaakte metalen hotel Aroma Scent Air Machine 500 vierkante meter muur gemonteerd wit
| Type: | Cool-Mist Impeller luchtbevochtiger, etherische oliediffusor |
|---|---|
| Installatie: | CENTRAL, desktop, aan de muur te bevestigen |
| Materiaal: | aluminium+metaal |
De stille Langdurige van de de Olieverspreider van Pomparomatherapy Geïnstalleerde Machine HVAC
| Voltage:: | 220V/50HZ |
|---|---|
| Macht:: | 18W |
| Lawaai:: | <30dba> |
Commerciële 15W etherische olie diffuser 500ml voor wandmontage
| Vermogen: | 15W |
|---|---|
| Spanning: | 12V |
| Capaciteit: | 500 ml |
Muur Opgezette Automatische de Geurverspreider 3000cbm van HVAC 1000ml
| NAAM: | kuuroord aromatherapy verspreider |
|---|---|
| Materiaal:: | Metaal |
| Kleur:: | Zwarte/Wit |

