Alle producten
-
De Machine van de geurlucht
-
De Machine van de geurverspreider
-
De Verspreider van het luchtaroma
-
Hotel Collectie Geurolie
-
Etherische olieverspreiders
-
Aromatherapyverspreiders
-
Aromaverspreider zonder water
-
De Verspreider van de autolucht
-
Commerciële Geurmachine
-
Automatische geurverspreider
-
de machine van de hotelgeur
-
de verspreider van de groot gebiedsgeur
-
hvac geursysteem
-
het systeem van de geurlevering
-
Elektrische Parfumverspreider
-
Huisgeurmachine
-
MohammedZeer goed product! Zoals precies beschreven en snel verschepend. Het is stille en grote mist. De zeer Professionele fabrikant van de geurverspreider -
DianaZeer goede kwaliteit! Het is bijna twee jaar ik deze verkoper behandel! A+ producten! Op tijd na de dienst altijd!
zoekwoorden [ wall mounted aromatherapy diffuser ] bij elkaar passen 58 producten.
Intelligente aromatherapie-olie diffuser met ventilator Maximaal dekkingsterrein 5000m3
| Kracht: | 8W |
|---|---|
| Geluidsniveau: | < 40dba |
| Maximale dekking: | 5000m3,2000m2,20000 vierkante voet |
Creëer een verfrissende sfeer met onze commerciële geurverspreider 12V 1A Spanning en 32dba Geluid
| Coverage: | 500cbm |
|---|---|
| Noise: | <32dba |
| Power: | 5W |
Intelligente aromatherapie-olieverspreider 40dBa Geluid en verbruik van 2 ml/uur voor een maximaal bereik van 5000 kubieke meter
| Power: | 15 watts |
|---|---|
| Noise level: | <40dBa |
| Maximale dekking: | 5000 kubieke meter, 1500 vierkante meter, 15000 vierkante voet |
Home Hotel Office Aromatherapie Olie Diffuser met metalen behuizing en geluidsniveau 40dBa
| Kracht: | 10W |
|---|---|
| Geluidsniveau: | < 40dba |
| Maximale dekking: | 1500 m3,500 m2,5000 m2 |
Hoge dekking 500 ml aroma diffuser in metalen behuizing ontwerp voor zwart/wit aanpasbare optie
| Power: | 15 watts |
|---|---|
| Noise level: | <40dBa |
| Maximum coverage area: | 5000 cubic meters, 1500 square meters, 15000 square feet |
Elektrische Koele van de het Aromaverspreider van de Mistlucht van het het Metaalaroma de Geurmachine Zonder water
| Olieverbruik: | 3ml/hour |
|---|---|
| Correct Volume: | < 25dba=""> |
| Capaciteit (CFM): | 600cbm |
de Geursysteem van 50W HVAC 12 X 8 X 4 Duimtijdopnemer die voor het Gebruik van het Huisbureau plaatsen
| Timer Setting: | Yes |
|---|---|
| Scent Capacity: | 130ml |
| Dimensions: | 12 X 8 X 4 Inch |
110V de automatische HVAC-Automaat van de de Luchtverfrissing van het Geursysteem 300m2 Elektrische
| Voltage: | 220V/50HZ |
|---|---|
| Macht: | 18w |
| Lawaai: | <30dba> |
De Automatische de Geurverspreider van de roestvrij staalverstuiver/Machine van de Geurlucht voor Huis
| Voltage:: | 220V/50HZ |
|---|---|
| Macht:: | 18W |
| Lawaai:: | <30dba> |
De gebouwde elektrische 1000cbm-machine van de etherische oliënverspreider met lawaai vrije en sterke macht
| Voltage:: | 220V/50HZ |
|---|---|
| Macht:: | 18W |
| Lawaai:: | <30dba> |

