Alle producten
-
De Machine van de geurlucht
-
De Machine van de geurverspreider
-
De Verspreider van het luchtaroma
-
Hotel Collectie Geurolie
-
Etherische olieverspreiders
-
Aromatherapyverspreiders
-
Aromaverspreider zonder water
-
De Verspreider van de autolucht
-
Commerciële Geurmachine
-
Automatische geurverspreider
-
de machine van de hotelgeur
-
de verspreider van de groot gebiedsgeur
-
hvac geursysteem
-
het systeem van de geurlevering
-
Elektrische Parfumverspreider
-
Huisgeurmachine
-
MohammedZeer goed product! Zoals precies beschreven en snel verschepend. Het is stille en grote mist. De zeer Professionele fabrikant van de geurverspreider -
DianaZeer goede kwaliteit! Het is bijna twee jaar ik deze verkoper behandel! A+ producten! Op tijd na de dienst altijd!
zoekwoorden [ wall mounted aromatherapy diffuser ] bij elkaar passen 58 producten.
Automatisch van het aluminiumhvac van de Nevellucht 110V de Geursysteem met roestvrij staalpijp
| Voltage:: | 220V/50HZ |
|---|---|
| Macht:: | 18W |
| Lawaai:: | <30dba> |
350ml micro - automaat van de de luchtverfrissing van het nebulization de zilveren aluminium/HVAC-Geursysteem
| Voltage:: | 220V/50HZ |
|---|---|
| Macht:: | 18W |
| Lawaai:: | <30dba> |
Reserve Zilveren de Geurmachine van het Aluminiumhotel met 350ml voor winkels
| Voltage:: | 220V/50HZ |
|---|---|
| Macht:: | 18W |
| Lawaai:: | <30dba> |
Bureaublad, vloerstaande optioneel olieverspreider, metalen behuizing, 500 ml plastic fles
| Kracht: | 10W |
|---|---|
| Geluidsniveau: | < 40dba |
| Maximale dekking: | 1500 m3,500 m2,5000 m2 |
Automaat van de de pomp5l de commerciële automatische geur van Duitsland met koude luchtverspreiding en LCD vertoningstijdopnemer
| Materiaal:: | Aluminium |
|---|---|
| Kleur:: | Zwarte/zilver |
| Voltage:: | 110v - 220V/50HZ - 60HZ |
De zwarte 12V-de Verspreidermachine van de Hotelhvac Geur met tijdopnemer en 500ml vulde oliefles opnieuw
| Materiaal:: | Metaal |
|---|---|
| Kleur:: | Zwarte/Wit |
| Voltage (v):: | 12V2A |
De koffie van het klein Gebiedsaroma bemerkte luchtverfrissing met Aluminium en het stille werken en sterke mist
| Voltage:: | 220V/50HZ |
|---|---|
| Macht:: | 18W |
| Lawaai:: | <30dba> |
1000 CBM de Machine van de de Geurlucht van de Computercontrole met ingevoerde pomp en veranderlijke olie voor winkels
| Voltage:: | 220V/50HZ |
|---|---|
| Macht:: | 18W |
| Lawaai:: | <30dba> |

