Alle producten
-
De Machine van de geurlucht
-
De Machine van de geurverspreider
-
De Verspreider van het luchtaroma
-
Hotel Collectie Geurolie
-
Etherische olieverspreiders
-
Aromatherapyverspreiders
-
Aromaverspreider zonder water
-
De Verspreider van de autolucht
-
Commerciële Geurmachine
-
Automatische geurverspreider
-
de machine van de hotelgeur
-
de verspreider van de groot gebiedsgeur
-
hvac geursysteem
-
het systeem van de geurlevering
-
Elektrische Parfumverspreider
-
Huisgeurmachine
-
MohammedZeer goed product! Zoals precies beschreven en snel verschepend. Het is stille en grote mist. De zeer Professionele fabrikant van de geurverspreider -
DianaZeer goede kwaliteit! Het is bijna twee jaar ik deze verkoper behandel! A+ producten! Op tijd na de dienst altijd!
zoekwoorden [ wall mounted aromatherapy diffuser ] bij elkaar passen 58 producten.
Ronde de verfrissings elektrische verspreider van de vorm Zilveren lucht met UL-adapter, de machine van de luchtgeur
| Voltage:: | DC12V |
|---|---|
| Macht:: | 6W |
| Kleur:: | Zwarte/Zilver |
5000cbm populaire verkopende eersteklas aromatherapy olieverspreiders met 4L-olieflessen
| Materiaal:: | Aluminium |
|---|---|
| Kleur:: | Zwarte/zilver |
| Voltage:: | 110v - 220V/50HZ - 60HZ |
Gemakkelijke timerinstellingen Aroma Essentiële Olie Diffuser met 12V1A Spanning voor 1 Uur/3 Uur/6 Uur/aan en prestaties
| Max Oil Consumption: | 1.5 Ml / H ± 5% |
|---|---|
| Coverage: | 500cbm |
| Product Size: | 20.2*8*15.5( Cm) |
400 ml aromatherapie essentiële olie diffuser de perfecte aanvulling op uw rustige ruimte mist modus Continuous/Intermittent
| Max Oil Consumption: | 1.5 Ml / H ± 5% |
|---|---|
| Timer Settings: | 1 Hour/3 Hours/6 Hours/on |
| Other Name: | Wall Mounted Bathroom Scent Diffuser |
Laag geluid 32dba aroma diffuser essentiële olie geavanceerde technologie voor 500cbm dekking
| Weight: | 0.5 Pounds |
|---|---|
| Timer Settings: | 1 Hour/3 Hours/6 Hours/on |
| Product Size: | 20.2*8*15.5( Cm) |
Plastic essentiële olie diffuser met lage geluid 32dba en breed bereik van 500cbm
| maximaal olieverbruik: | 1,5 ml / uur ± 5% |
|---|---|
| Vermogenspanning: | 12V |
| Andere naam: | Wandmontage badkamer geurverspreider |
100 ml capaciteit Zwarte essentiële olie diffuser met timerinstellingen 1 uur/3 uur/6 uur/aan en uiterlijk Kleur Zwart
| Verschijningskleur: | Zwart/wit |
|---|---|
| Timer-instellingen: | 1 uur/3 uur/6 uur/aan |
| Montage van essentiële oliën: | 1000 ml |
Metalen schermzwerver met ultra stille werking en geluidsniveau 32dba
| Verschijningskleur: | Zwart/wit |
|---|---|
| Timer-instellingen: | 1 uur/3 uur/6 uur/aan |
| Materiaal: | Metalen |
Zwarte diffuser voor essentiële oliën met geavanceerde technologie, met een oppervlakte van 2000 m2
| Verschijningskleur: | Zwart/wit |
|---|---|
| Timer-instellingen: | 1 uur/3 uur/6 uur/aan |
| Grootte van het product: | 65*15*14 ((Cm) |
500 kubieke meter dekking Witte aroma diffuser Geavanceerde technologie 30*22.5*10cm Product afmetingen
| Verschijningskleur: | Zwart/wit |
|---|---|
| Vermogenspanning: | 12V |
| Grootte van het product: | 30*22,5*10 ((Cm) |

