Alle producten
-
De Machine van de geurlucht
-
De Machine van de geurverspreider
-
De Verspreider van het luchtaroma
-
Hotel Collectie Geurolie
-
Etherische olieverspreiders
-
Aromatherapyverspreiders
-
Aromaverspreider zonder water
-
De Verspreider van de autolucht
-
Commerciële Geurmachine
-
Automatische geurverspreider
-
de machine van de hotelgeur
-
de verspreider van de groot gebiedsgeur
-
hvac geursysteem
-
het systeem van de geurlevering
-
Elektrische Parfumverspreider
-
Huisgeurmachine
-
MohammedZeer goed product! Zoals precies beschreven en snel verschepend. Het is stille en grote mist. De zeer Professionele fabrikant van de geurverspreider -
DianaZeer goede kwaliteit! Het is bijna twee jaar ik deze verkoper behandel! A+ producten! Op tijd na de dienst altijd!
zoekwoorden [ wall mounted home scent diffuser ] bij elkaar passen 92 producten.
Zwarte wand gemonteerde diffuser Geluid onder 35dBN Aanpasbaar logo 65*15*14 Cm
| Verschijningskleur: | Zwart/wit |
|---|---|
| Timer-instellingen: | 1 uur/3 uur/6 uur/aan |
| Grootte van het product: | 65*15*14 ((Cm) |
Regelbare van het de Geursysteem 130ml van Hvac van de Etherische oliemist de Geurcapaciteit
| Fragrance Intensity: | Adjustable |
|---|---|
| Power Supply: | AC |
| Fragrance Delivery: | Mist |
Creëer een verfrissende sfeer met onze commerciële geurverspreider 12V 1A Spanning en 32dba Geluid
| Coverage: | 500cbm |
|---|---|
| Noise: | <32dba |
| Power: | 5W |
Witte AC-aangedreven HVAC-geurverspreider 130 ml capaciteit voor etherische olie
| Noise Level: | <35dB |
|---|---|
| Dimensions: | 12 X 8 X 4 Inch |
| Scent Capacity: | 130ml |
12V standalone 100ml-Machine van de de Geurverspreider van het Capaciteits kleurrijke Huis voor het Systeem van de Geurcontrole
| Voltage:: | DC12V |
|---|---|
| Macht:: | 6W |
| Kleur:: | Zwarte/Zilver |
Telefoon App Controle Home Geur Machine Wandgemonteerde Aroma Essentiële Olie Diffuser
| Lawaai: | <36 dB |
|---|---|
| Installatie: | CENTRAL, desktop, aan de muur te bevestigen |
| materiaal: | aluminium+metaal |
De HVAC geanodiseerde verspreider van de Aluminium automatische geur met slot 600cbm voor kledingswinkels
| Voltage:: | 220V/50HZ |
|---|---|
| Macht:: | 18W |
| Lawaai:: | <30dba> |
Machine van de de Geurverspreider van HVAC de Muur Opgezette met 1500cbm-Dekking
| Type: | Lucht ionisator |
|---|---|
| App-gecontroleerd: | Ja |
| Kleur:: | Zwarte/Zilver |
Muur Opgezette Hvac-Etherische olieverspreider/Opnieuw gevulde 150ml-de Geurmachines van Flessenhvac
| Krachtbron:: | Elektro |
|---|---|
| Olie capaciteit:: | 150ml |
| Voltage (v):: | 12 |
Systeem van de de Geurlevering van Hvac van de witmetaalmuur het monteerbare met slot en opnieuw gevulde oliefles
| Krachtbron:: | Elektro |
|---|---|
| Olie capaciteit:: | 150ml |
| Voltage (v):: | 12 |

