Alle producten
-
De Machine van de geurlucht
-
De Machine van de geurverspreider
-
De Verspreider van het luchtaroma
-
Hotel Collectie Geurolie
-
Etherische olieverspreiders
-
Aromatherapyverspreiders
-
Aromaverspreider zonder water
-
De Verspreider van de autolucht
-
Commerciële Geurmachine
-
Automatische geurverspreider
-
de machine van de hotelgeur
-
de verspreider van de groot gebiedsgeur
-
hvac geursysteem
-
het systeem van de geurlevering
-
Elektrische Parfumverspreider
-
Huisgeurmachine
-
MohammedZeer goed product! Zoals precies beschreven en snel verschepend. Het is stille en grote mist. De zeer Professionele fabrikant van de geurverspreider -
DianaZeer goede kwaliteit! Het is bijna twee jaar ik deze verkoper behandel! A+ producten! Op tijd na de dienst altijd!
zoekwoorden [ wall mounted home scent diffuser ] bij elkaar passen 92 producten.
Elektrische het Aromaverspreider 300cbm die van het Hvachotel zich alleen bevinden
| Krachtbron:: | Elektro |
|---|---|
| Oliecapaciteit:: | 150ml |
| Voltage (v):: | 12 |
HVAC-Verspreider van het Systeem1ml/h 150ml 200cbm de Automatische Aroma
| Krachtbron:: | Elektro |
|---|---|
| Voltage (v):: | 12 |
| Olie capaciteit:: | 150ml |
150Ml de Luchtpomp van metaalmini aromatherapy diffusers with longlife, de machine van de geurverspreider
| Krachtbron:: | Elektro |
|---|---|
| Olie capaciteit:: | 150ml |
| Voltage (v):: | 12 |
Klein de Geursysteem van Metaalhvac, Elektrische Aromaverspreider voor 100m2 en Kleinhandelswinkels
| Krachtbron:: | Elektro |
|---|---|
| Olie capaciteit:: | 150ml |
| Voltage (v):: | 12 |
Gemakkelijke timerinstellingen Aroma Essentiële Olie Diffuser met 12V1A Spanning voor 1 Uur/3 Uur/6 Uur/aan en prestaties
| Max Oil Consumption: | 1.5 Ml / H ± 5% |
|---|---|
| Coverage: | 500cbm |
| Product Size: | 20.2*8*15.5( Cm) |
Laag geluid 32dba aroma diffuser essentiële olie geavanceerde technologie voor 500cbm dekking
| Weight: | 0.5 Pounds |
|---|---|
| Timer Settings: | 1 Hour/3 Hours/6 Hours/on |
| Product Size: | 20.2*8*15.5( Cm) |
400 ml aromatherapie essentiële olie diffuser de perfecte aanvulling op uw rustige ruimte mist modus Continuous/Intermittent
| Max Oil Consumption: | 1.5 Ml / H ± 5% |
|---|---|
| Timer Settings: | 1 Hour/3 Hours/6 Hours/on |
| Other Name: | Wall Mounted Bathroom Scent Diffuser |
Zwarte diffuser voor essentiële oliën met geavanceerde technologie, met een oppervlakte van 2000 m2
| Verschijningskleur: | Zwart/wit |
|---|---|
| Timer-instellingen: | 1 uur/3 uur/6 uur/aan |
| Grootte van het product: | 65*15*14 ((Cm) |
100 ml capaciteit Zwarte essentiële olie diffuser met timerinstellingen 1 uur/3 uur/6 uur/aan en uiterlijk Kleur Zwart
| Verschijningskleur: | Zwart/wit |
|---|---|
| Timer-instellingen: | 1 uur/3 uur/6 uur/aan |
| Montage van essentiële oliën: | 1000 ml |
Metalen schermzwerver met ultra stille werking en geluidsniveau 32dba
| Verschijningskleur: | Zwart/wit |
|---|---|
| Timer-instellingen: | 1 uur/3 uur/6 uur/aan |
| Materiaal: | Metalen |

