Alle producten
-
De Machine van de geurlucht
-
De Machine van de geurverspreider
-
De Verspreider van het luchtaroma
-
Hotel Collectie Geurolie
-
Etherische olieverspreiders
-
Aromatherapyverspreiders
-
Aromaverspreider zonder water
-
De Verspreider van de autolucht
-
Commerciële Geurmachine
-
Automatische geurverspreider
-
de machine van de hotelgeur
-
de verspreider van de groot gebiedsgeur
-
hvac geursysteem
-
het systeem van de geurlevering
-
Elektrische Parfumverspreider
-
Huisgeurmachine
-
MohammedZeer goed product! Zoals precies beschreven en snel verschepend. Het is stille en grote mist. De zeer Professionele fabrikant van de geurverspreider -
DianaZeer goede kwaliteit! Het is bijna twee jaar ik deze verkoper behandel! A+ producten! Op tijd na de dienst altijd!
zoekwoorden [ wall mounted home scent diffuser ] bij elkaar passen 92 producten.
Plastic essentiële olie diffuser met lage geluid 32dba en breed bereik van 500cbm
| maximaal olieverbruik: | 1,5 ml / uur ± 5% |
|---|---|
| Vermogenspanning: | 12V |
| Andere naam: | Wandmontage badkamer geurverspreider |
400 ml Witte Plastic Aromatherapie Diffusors voor badkamers
| Grootte van het product: | 20.2*8*15.5 ((Cm) |
|---|---|
| Geluidsniveau: | minder dan 35 dB |
| Spanning: | 12V1A |
500 kubieke meter dekking Witte aroma diffuser Geavanceerde technologie 30*22.5*10cm Product afmetingen
| Verschijningskleur: | Zwart/wit |
|---|---|
| Vermogenspanning: | 12V |
| Grootte van het product: | 30*22,5*10 ((Cm) |
400 ml Aromatherapie Diffusors met een maximaal olieverbruik van 1,5 ml/u ± 5% 20,2*8*15,5 Cm Productgrootte
| Weight: | 0.5 Pounds |
|---|---|
| Material: | Plastic |
| Dimensions: | 20.2*8*15.5 |
Home Hotel Office Aromatherapie Olie Diffuser met metalen behuizing en geluidsniveau 40dBa
| Kracht: | 10W |
|---|---|
| Geluidsniveau: | < 40dba |
| Maximale dekking: | 1500 m3,500 m2,5000 m2 |
Intelligente aromatherapie-olie diffuser met ventilator Maximaal dekkingsterrein 5000m3
| Kracht: | 8W |
|---|---|
| Geluidsniveau: | < 40dba |
| Maximale dekking: | 5000m3,2000m2,20000 vierkante voet |
1000 Cbm de Automatische bemerkte Stille machine van de luchtverfrissing voor huis, Computercontrole
| Voltage:: | 220V/50HZ |
|---|---|
| Macht:: | 18W |
| Lawaai:: | <30dba> |
De koffie van het klein Gebiedsaroma bemerkte luchtverfrissing met Aluminium en het stille werken en sterke mist
| Voltage:: | 220V/50HZ |
|---|---|
| Macht:: | 18W |
| Lawaai:: | <30dba> |
110V de automatische HVAC-Automaat van de de Luchtverfrissing van het Geursysteem 300m2 Elektrische
| Voltage: | 220V/50HZ |
|---|---|
| Macht: | 18w |
| Lawaai: | <30dba> |

