Alle producten
-
De Machine van de geurlucht
-
De Machine van de geurverspreider
-
De Verspreider van het luchtaroma
-
Hotel Collectie Geurolie
-
Etherische olieverspreiders
-
Aromatherapyverspreiders
-
Aromaverspreider zonder water
-
De Verspreider van de autolucht
-
Commerciële Geurmachine
-
Automatische geurverspreider
-
de machine van de hotelgeur
-
de verspreider van de groot gebiedsgeur
-
hvac geursysteem
-
het systeem van de geurlevering
-
Elektrische Parfumverspreider
-
Huisgeurmachine
-
MohammedZeer goed product! Zoals precies beschreven en snel verschepend. Het is stille en grote mist. De zeer Professionele fabrikant van de geurverspreider -
DianaZeer goede kwaliteit! Het is bijna twee jaar ik deze verkoper behandel! A+ producten! Op tijd na de dienst altijd!
zoekwoorden [ wall mounted home scent diffuser ] bij elkaar passen 92 producten.
Wandmontage geurverspreider voor thuis 0.5 pond 500cbm dekking en minder dan 35dB geluidsniveau voor een ontspannende sfeer
| Material: | Plastic |
|---|---|
| Coverage: | 500cbm |
| Installation: | Wall Mounted |
Wandmontage badkamer geurverspreider Draagbare essentiële olieverspreider Grootte 21*16*7,5 cm Zwart/Wit
| maximaal olieverbruik: | 1,5 ml / uur ± 5% |
|---|---|
| Vermogenspanning: | 12V |
| Andere naam: | Wandmontage badkamer geurverspreider |
Wand gemonteerde badkamer geur diffuser, eenvoudige en moeiteloze aromatherapie diffuser 20,2 * 8 * 15,5 Cm
| Weight: | 0.5 Pounds |
|---|---|
| Noise Level: | Less Than 35dB |
| Noise: | <32dba |
400 ml essentiële olie diffuser geurbereik 500 kubieke meter wandmontage badkamer geur diffuser geluid 32dba
| maximaal olieverbruik: | 1,5 ml / uur ± 5% |
|---|---|
| Vermogenspanning: | 12V |
| Andere naam: | Wandmontage badkamer geurverspreider |
Muur Opgezet HVAC-Sq Geursysteem 1000. Voet de Witte Kleur van het dekkingsgebied
| Color: | White |
|---|---|
| Power Supply: | AC |
| Coverage Area: | 1000 Sq. Ft. |
Geurmachine voor aan de muur 14W 500m3 500ml etherische olieverspreider
| Naam: | lucht geurverspreider |
|---|---|
| Voorzien zijn van: | Milieuvriendelijk |
| Kleur:: | Zwart wit |
Wandmontage Zwarte aromatherapie diffuser Uiterlijk Kleur Zwart/wit
| Verschijningskleur: | Zwart/wit |
|---|---|
| Timer-instellingen: | 1 uur/3 uur/6 uur/aan |
| Grootte van het product: | 65*15*14 ((Cm) |
Wandmontage witte aroma-diffuser met 12V-spanning Super stil geluid 32dba
| Verschijningskleur: | Zwart/wit |
|---|---|
| Vermogenspanning: | 12V |
| Verzameling van essentiële oliën: | 500 ml |
250 ml commercieel essentiële olie diffuser wandmontage HVAC geur systeem
| Vermogen: | 8W |
|---|---|
| Spanning: | 12V |
| Capaciteit: | 100-200 ml |
15W stille wand gemonteerde commerciële aroma diffuser 1200m3 dekking
| Vermogen: | 15W |
|---|---|
| Spanning: | 12V |
| Capaciteit: | 500 ml |

