Alle producten
-
De Machine van de geurlucht
-
De Machine van de geurverspreider
-
De Verspreider van het luchtaroma
-
Hotel Collectie Geurolie
-
Etherische olieverspreiders
-
Aromatherapyverspreiders
-
Aromaverspreider zonder water
-
De Verspreider van de autolucht
-
Commerciële Geurmachine
-
Automatische geurverspreider
-
de machine van de hotelgeur
-
de verspreider van de groot gebiedsgeur
-
hvac geursysteem
-
het systeem van de geurlevering
-
Elektrische Parfumverspreider
-
Huisgeurmachine
-
MohammedZeer goed product! Zoals precies beschreven en snel verschepend. Het is stille en grote mist. De zeer Professionele fabrikant van de geurverspreider -
DianaZeer goede kwaliteit! Het is bijna twee jaar ik deze verkoper behandel! A+ producten! Op tijd na de dienst altijd!
zoekwoorden [ customized scent air diffuser ] bij elkaar passen 180 producten.
Wandmontage 150 ml commerciële essentiële olie diffuser 8W 12V
| Vermogen: | 8W |
|---|---|
| Spanning: | 12V |
| Capaciteit: | 150ML |
12V Commercial Scent Diffuser with 1 Year Warranty and 100-300CBM Coverage for HVAC Systems
| Capaciteit: | > 200 ml (>6,76 oz) |
|---|---|
| Materiaal: | Metaal |
| Stroom: | 8W |
PBT-ABS de Verstuiver 6.5H van de Aromageur Geladen POK Humidification
| Garantie: | 1 jaar |
|---|---|
| Sollicitatie: | Huishouden |
| Privé schimmel: | Ja |
15W commerciële HVAC aroma diffuser 500ml app-gecontroleerde wandmontage
| Vermogen: | 15W |
|---|---|
| Spanning: | 12V |
| Capaciteit: | 500 ml |
Smart 500ml Commercial HVAC Scent Diffuser with 8W Power and 100-300CBM Coverage
| Capaciteit: | > 200 ml (>6,76 oz) |
|---|---|
| Stroom: | 8W |
| Spanning: | 12V |
Commercial Aromatherapy Diffuser with 12V Power 8W Consumption and 200mL Capacity for HVAC Scent System
| Capaciteit: | > 200 ml (>6,76 oz) |
|---|---|
| Stroom: | 8W |
| Spanning: | 12V |
800ml Capacity 12V Silent Operation Essential Oil Diffuser for Commercial Use with Bluetooth WIFI APP Control
| Capaciteit: | 800ml |
|---|---|
| Materiaal: | Metaal |
| Stroom: | 8W |
15W stille wand gemonteerde commerciële aroma diffuser 1200m3 dekking
| Vermogen: | 15W |
|---|---|
| Spanning: | 12V |
| Capaciteit: | 500 ml |
De Verspreidermachine 300cbm van de klein Gebieds130ml 6W Geur
| Kleur:: | zilver, zwarte, goud |
|---|---|
| Materiaal:: | Geanodiseerd aluminium |
| Macht:: | 6W |
Witte AC-aangedreven HVAC-geurverspreider 130 ml capaciteit voor etherische olie
| Noise Level: | <35dB |
|---|---|
| Dimensions: | 12 X 8 X 4 Inch |
| Scent Capacity: | 130ml |

