Alle producten
-
De Machine van de geurlucht
-
De Machine van de geurverspreider
-
De Verspreider van het luchtaroma
-
Hotel Collectie Geurolie
-
Etherische olieverspreiders
-
Aromatherapyverspreiders
-
Aromaverspreider zonder water
-
De Verspreider van de autolucht
-
Commerciële Geurmachine
-
Automatische geurverspreider
-
de machine van de hotelgeur
-
de verspreider van de groot gebiedsgeur
-
hvac geursysteem
-
het systeem van de geurlevering
-
Elektrische Parfumverspreider
-
Huisgeurmachine
-
MohammedZeer goed product! Zoals precies beschreven en snel verschepend. Het is stille en grote mist. De zeer Professionele fabrikant van de geurverspreider -
DianaZeer goede kwaliteit! Het is bijna twee jaar ik deze verkoper behandel! A+ producten! Op tijd na de dienst altijd!
zoekwoorden [ customized scent air diffuser ] bij elkaar passen 168 producten.
Commercial Aroma Diffuser with > 200 mL Capacity 8W Power and 12V Voltage for HVAC Scent System
| Geregeld door apps: | Ja |
|---|---|
| Capaciteit: | > 200 ml (>6,76 oz) |
| Materiaal: | Metaal |
12V 8W HVAC Scent Diffuser with 100-300CBM Coverage for Commercial Use
| Capaciteit: | > 200 ml (>6,76 oz) |
|---|---|
| Materiaal: | Metaal |
| Stroom: | 8W |
8W Power Silent Operation HVAC Scent System with 100-300CBM Coverage Commercial Aroma Diffuser
| Capaciteit: | > 200 ml (>6,76 oz) |
|---|---|
| Materiaal: | Metaal |
| Stroom: | 8W |
Telefoon App Controle Home Geur Machine Wandgemonteerde Aroma Essentiële Olie Diffuser
| Lawaai: | <36 dB |
|---|---|
| Installatie: | CENTRAL, desktop, aan de muur te bevestigen |
| materiaal: | aluminium+metaal |
250 ml commercieel essentiële olie diffuser wandmontage HVAC geur systeem
| Vermogen: | 8W |
|---|---|
| Spanning: | 12V |
| Capaciteit: | 100-200 ml |
Commerciële Aroma Diffuser 1000ml 15W HVAC Geursysteem
| Vermogen: | 15W |
|---|---|
| Spanning: | 12V |
| Capaciteit: | 500 ml |
5000cbm Coverage HVAC Scent System with 316L Stainless Steel Nozzle 220V/50HZ and < 25dba Sound Volume
| Spanning: | 220V/50Hz |
|---|---|
| Stroom: | 50W |
| Geluidsniveau: | < 32dba |
Commerciële 15W etherische olie diffuser 500ml voor wandmontage
| Vermogen: | 15W |
|---|---|
| Spanning: | 12V |
| Capaciteit: | 500 ml |
Professional 5L Oil Capacity HVAC Scent Diffuser with Timing Function and Adjustable Fragrance Density for Commercial Use
| Modelnummer: | Mx-802 |
|---|---|
| Spanning: | 220V/50Hz |
| Stroom: | 50W |
PBT-ABS de Verstuiver 6.5H van de Aromageur Geladen POK Humidification
| Garantie: | 1 jaar |
|---|---|
| Sollicitatie: | Huishouden |
| Privé schimmel: | Ja |

