Alle producten
-
De Machine van de geurlucht
-
De Machine van de geurverspreider
-
De Verspreider van het luchtaroma
-
Hotel Collectie Geurolie
-
Etherische olieverspreiders
-
Aromatherapyverspreiders
-
Aromaverspreider zonder water
-
De Verspreider van de autolucht
-
Commerciële Geurmachine
-
Automatische geurverspreider
-
de machine van de hotelgeur
-
de verspreider van de groot gebiedsgeur
-
hvac geursysteem
-
het systeem van de geurlevering
-
Elektrische Parfumverspreider
-
Huisgeurmachine
-
MohammedZeer goed product! Zoals precies beschreven en snel verschepend. Het is stille en grote mist. De zeer Professionele fabrikant van de geurverspreider -
DianaZeer goede kwaliteit! Het is bijna twee jaar ik deze verkoper behandel! A+ producten! Op tijd na de dienst altijd!
zoekwoorden [ customized scent air diffuser ] bij elkaar passen 168 producten.
Plastic aromatherapie diffusors 0,5 pond oliefles 400 ml voor aromatherapie in slaapkamer of woonkamer
| Weight: | 0.5 Pounds |
|---|---|
| Coverage: | 500cbm |
| Timer Settings: | 1 Hour/3 Hours/6 Hours/on |
500 ml My Way Hotel Collectie Geur olie, Citroen Sandelhout Amber geur
| Materiaal: | Natuurlijke Essentie |
|---|---|
| Geur: | Mijn Manier |
| Kenmerken: | Voor het Gebruik van de Aromaverspreider |
Commercial HVAC Scent System with 20,000 Hours Lifespan Pump 316L Stainless Steel Nozzle and No Maintenance in 2 Years
| Modelnummer: | Mx-802 |
|---|---|
| Spanning: | 220V/50Hz |
| Stroom: | 50W |
5000m3 Coverage 220V Commercial HVAC Scent Diffuser with 316L Stainless Steel Nozzle and Central Air Conditioning Scent System
| Spanning: | 220V/50Hz |
|---|---|
| Stroom: | 50W |
| Geluidsniveau: | < 32dba |
Excelair HVAC Scent System with 20,000 Hours Lifespan Pump 316L Stainless Steel Nozzle and No Maintenance in 2 Years Scent Diffuser Machine
| Modelnummer: | MX-8022 |
|---|---|
| Spanning: | 220V/50Hz |
| Stroomverbruik: | 50W |
50W 25dba HVAC Scent Diffuser with 316L Stainless Steel Nozzle for Large Commercial Spaces
| Modelnummer: | MX-8022 |
|---|---|
| Spanning: | 220V/50Hz |
| Stroom: | 50W |
De grote van de de Halgeur van het Dekkingshotel van het de Machinearoma Verspreider 22W met Ventilator
| Dekking: | 1500CBM/500SQ M |
|---|---|
| Garantie: | 1 jaar |
| Spanning:: | DC12V2A |
12V 10W HVAC geurverspreider voor commerciële aromatherapie
| Vermogen: | 10W |
|---|---|
| Spanning: | 12V |
| Capaciteit: | 2 tot 3 liter |
Navulbare HVAC-Geurverspreider Geen Ultrasone Muur Opgezette 1200m3 15W
| Macht (w): | 15W |
|---|---|
| Voltage (v): | 12v |
| Toepassing: | commercieel |
Smart Aluminum Scent Diffuser with Bluetooth App Control 150ml Capacity 8W 100-300CBM Coverage Commercial Aroma Diffuser
| Capaciteit: | 150 ml |
|---|---|
| Stroom: | 8W |
| Spanning: | 12V |

