Alle producten
-
De Machine van de geurlucht
-
De Machine van de geurverspreider
-
De Verspreider van het luchtaroma
-
Hotel Collectie Geurolie
-
Etherische olieverspreiders
-
Aromatherapyverspreiders
-
Aromaverspreider zonder water
-
De Verspreider van de autolucht
-
Commerciële Geurmachine
-
Automatische geurverspreider
-
de machine van de hotelgeur
-
de verspreider van de groot gebiedsgeur
-
hvac geursysteem
-
het systeem van de geurlevering
-
Elektrische Parfumverspreider
-
Huisgeurmachine
-
MohammedZeer goed product! Zoals precies beschreven en snel verschepend. Het is stille en grote mist. De zeer Professionele fabrikant van de geurverspreider -
DianaZeer goede kwaliteit! Het is bijna twee jaar ik deze verkoper behandel! A+ producten! Op tijd na de dienst altijd!
zoekwoorden [ customized scent air diffuser ] bij elkaar passen 168 producten.
1500CBM van de de Etherische olieverspreider van de dekkingsgeur van de de Machine Alleen Geur de Controlesysteem
| Toepassing:: | Commercieel hotel, Huishouden |
|---|---|
| Kleur:: | Zwart |
| Voltage:: | DC12V2A |
Wandmontage Zwarte aromatherapie diffuser Uiterlijk Kleur Zwart/wit
| Verschijningskleur: | Zwart/wit |
|---|---|
| Timer-instellingen: | 1 uur/3 uur/6 uur/aan |
| Grootte van het product: | 65*15*14 ((Cm) |
24K Magic Hotel Airconditioning Geurlijst voor zowel zakelijk als thuisgebruik
| Materiaal: | Natuurlijke Essentie |
|---|---|
| Geur: | 24K Magic |
| Kenmerken: | Voor het Gebruik van de Aromaverspreider |
In het groot Zaal het Metaalmateriaal van de Aromaverspreider en 8000 urenlevensduur
| Materiaal: | Metaal |
|---|---|
| Kleur: | Wit/Zwarte |
| installatie: | MONTEERBARE MUUR, Desktop |
de Olieverspreider 6ml/h van 31w 5000cbm Aromatherapy voor Hotelhal
| Materiaal:: | Het metaal van de poederlaag |
|---|---|
| Kleur:: | ZWART |
| Correct Volume: | < 40dba=""> |
Het Hotelhal van aluminiumshell fragrance oil diffuser 500ML 12v 2A HVAC
| Correct Volume: | < 25dba=""> |
|---|---|
| Capaciteit: | >200ml |
| Krachtbron: | Elektro |
Muur Opgezet HVAC-Sq Geursysteem 1000. Voet de Witte Kleur van het dekkingsgebied
| Color: | White |
|---|---|
| Power Supply: | AC |
| Coverage Area: | 1000 Sq. Ft. |
500ml Oil Capacity HVAC Scent Diffuser with German Pump and Timing Function Aroma Diffuser Machine
| Modelnummer: | Mx-802 |
|---|---|
| Spanning: | 220V/50Hz |
| Stroom: | 50W |
Electric Commercial Aroma Diffuser HVAC Scent Diffuser with Less Than 25dba Noise 3ml/Hour Oil Consumption for Hotel Usage
| Modelnummer: | Mx-802 |
|---|---|
| Spanning: | 220V/50Hz |
| Stroom: | 50W |
220V/50HZ 50W Power 25dba Sound Volume HVAC Scent Diffuser Commercial Scent Machine
| Modelnummer: | MX-8022 |
|---|---|
| Spanning: | 220V/50Hz |
| Stroom: | 50W |

