Alle producten
-
De Machine van de geurlucht
-
De Machine van de geurverspreider
-
De Verspreider van het luchtaroma
-
Hotel Collectie Geurolie
-
Etherische olieverspreiders
-
Aromatherapyverspreiders
-
Aromaverspreider zonder water
-
De Verspreider van de autolucht
-
Commerciële Geurmachine
-
Automatische geurverspreider
-
de machine van de hotelgeur
-
de verspreider van de groot gebiedsgeur
-
hvac geursysteem
-
het systeem van de geurlevering
-
Elektrische Parfumverspreider
-
Huisgeurmachine
-
MohammedZeer goed product! Zoals precies beschreven en snel verschepend. Het is stille en grote mist. De zeer Professionele fabrikant van de geurverspreider -
DianaZeer goede kwaliteit! Het is bijna twee jaar ik deze verkoper behandel! A+ producten! Op tijd na de dienst altijd!
zoekwoorden [ customized scent air diffuser ] bij elkaar passen 180 producten.
De commerciële HVAC-Geurmachine App controleerde Verspreider de Zonder water van de Geurlucht
| Kleur: | Wit Zwart |
|---|---|
| Capaciteit (CFM): | 600 cbm |
| Type: | Cool-Mist Impeller luchtbevochtiger, etherische oliediffusor |
Navulbare Vochtvrije de Verspreider100sqm Wasbare Pijp 50ml van de Geurlucht
| Productnaam: | De Machine van de geurlucht |
|---|---|
| Garantie: | 1 jaar |
| Maxings werktijd: | 250 uren |
Commerciële Elektrische Geur Luchtverspreider Machine 500 ml HVAC Home Geur Machine Met Ventilator
| Fles bijvullen: | 500ml |
|---|---|
| Ingebouwde ventilator: | nee |
| Kleur:: | Wit rood |
Maxair Customized Commercial HVAC Scent System with Silent Operation for Hotel Lobby Aroma Diffusion
| Modelnummer: | Mx-802 |
|---|---|
| Spanning: | 220V/50Hz |
| Stroom: | 50W |
Met timer ingeschakelde witte geurluchtmachine met een laag geluidsniveau en efficiëntie
| Coverage: | 100m2 |
|---|---|
| Fragrance Type: | Essential Oil |
| Timer: | Yes |
Afstandsbediende geurluchtmachine met een oppervlakte van 100 m2 en een spuitvolume van 30 ml/uur
| Voltage: | 12V |
|---|---|
| Size: | Small |
| Timer: | Yes |
30ml/H de Machine van de geurlucht voor Aromatherapy-Geur en Geur het Verspreiden
| Noise Level: | Low |
|---|---|
| Material: | Plastic |
| Name: | Scent Air Machine |
Customized Commercial HVAC Scent System with 50W Power 500ml Oil Capacity and 316L Stainless Steel Nozzle
| Modelnummer: | Mx-802 |
|---|---|
| Spanning: | 220V/50Hz |
| Stroom: | 50W |
Gelijkstroom-van de de Geurlucht van de Machtsafstandsbediening van de de Machine de Witte Kleur Kleine Grootte
| Fragrance Type: | Essential Oil |
|---|---|
| Remote Control: | Yes |
| Material: | Plastic |
App-gestuurde 2000 CBM dekking HVAC-compatibele geurverspreider voor commerciële ruimtes
| Capaciteit: | > 200 ml |
|---|---|
| Stroom: | 30 W |
| Spanning: | 12 V |

