Alle producten
-
De Machine van de geurlucht
-
De Machine van de geurverspreider
-
De Verspreider van het luchtaroma
-
Hotel Collectie Geurolie
-
Etherische olieverspreiders
-
Aromatherapyverspreiders
-
Aromaverspreider zonder water
-
De Verspreider van de autolucht
-
Commerciële Geurmachine
-
Automatische geurverspreider
-
de machine van de hotelgeur
-
de verspreider van de groot gebiedsgeur
-
hvac geursysteem
-
het systeem van de geurlevering
-
Elektrische Parfumverspreider
-
Huisgeurmachine
-
MohammedZeer goed product! Zoals precies beschreven en snel verschepend. Het is stille en grote mist. De zeer Professionele fabrikant van de geurverspreider -
DianaZeer goede kwaliteit! Het is bijna twee jaar ik deze verkoper behandel! A+ producten! Op tijd na de dienst altijd!
zoekwoorden [ customized scent air diffuser ] bij elkaar passen 180 producten.
De TWEELING van het de Verspreidingsmetaal van de Pomp Koude Lucht van de de Geurlucht Machine 500ml voor 200 Vierkante Metergebied
| Materiaal: | Metaal |
|---|---|
| Kleur: | Wit/Zwarte |
| Installatie: | MONTEERBARE MUUR, Desktop |
HVAC Scent Diffuser with 316L Stainless Steel Nozzle, 20,000 Hours Lifespan Pump, and Cold-air Diffusion Aroma Diffuser Machine
| Modelnummer: | MX-8022 |
|---|---|
| Spanning: | 220V/50Hz |
| Stroom: | 50W |
200 de Luchtverspreider van de Vierkante Metergeur/de Commerciële Verfrissing van de Plaatsen Automatische Lucht
| Materiaal: | Metaal |
|---|---|
| Kleur: | Wit/Zwarte |
| installatie: | MONTEERBARE MUUR, Desktop |
HVAC Scent System with No Maintenance in 2 Years Low Noise <25dba and Hotel Usage Aroma Air Diffuser
| Modelnummer: | MX-8022 |
|---|---|
| Spanning: | 220V/50Hz |
| Stroom: | 50W |
50W Power Low Noise Cold-air Diffusion HVAC Scent Diffuser Aroma Diffusion System for Large Areas
| Modelnummer: | Mx-802 |
|---|---|
| Spanning: | 220V/50Hz |
| Stroom: | 50W |
Groothandel 500ML Capaciteit 12V Voltage Geurmachine met 500CBM Dekking voor Grote Ruimtes
| mistoutput: | 1000 liter/dag |
|---|---|
| Type: | Cool-Mist waaier-luchtbevochtiger |
| Capaciteit: | 500 ml |
App-gecontroleerde geurluchtmachine met 500CBM-dekking en duurzame metalen schel voor commercieel gebruik
| Capaciteit: | 0,5 - 2,0 liter |
|---|---|
| Vochtigheidscontrole: | Microcomputertype |
| Timingfunctie: | Ja |
App-gecontroleerde geurluchtmachine met 1000CBM dekking en 2 jaar garantie voor grote ruimtes
| App-gestuurd: | Ja |
|---|---|
| Capaciteit: | > 200 ml |
| Stroombron: | Elektrisch |
DC12V van de de Luchtmachine 15W van de geurgeur van de het Aromaverspreider de Fles van het de Machinealuminium
| Dekking: | 1200CBM |
|---|---|
| Olieverbruik: | 0-1.8ml/hour |
| Macht (w): | 15W |
Verticale de Luchtmachine van de Aluminium200m3 300CFM 5W 130ml Geur
| Materiaal: | Geanodiseerd aluminium |
|---|---|
| Kleur: | Zilver, Zwarte, Blauwe Glod, |
| Voltage: | DC12V1A |

