Alle producten
-
De Machine van de geurlucht
-
De Machine van de geurverspreider
-
De Verspreider van het luchtaroma
-
Hotel Collectie Geurolie
-
Etherische olieverspreiders
-
Aromatherapyverspreiders
-
Aromaverspreider zonder water
-
De Verspreider van de autolucht
-
Commerciële Geurmachine
-
Automatische geurverspreider
-
de machine van de hotelgeur
-
de verspreider van de groot gebiedsgeur
-
hvac geursysteem
-
het systeem van de geurlevering
-
Elektrische Parfumverspreider
-
Huisgeurmachine
-
MohammedZeer goed product! Zoals precies beschreven en snel verschepend. Het is stille en grote mist. De zeer Professionele fabrikant van de geurverspreider -
DianaZeer goede kwaliteit! Het is bijna twee jaar ik deze verkoper behandel! A+ producten! Op tijd na de dienst altijd!
zoekwoorden [ customized scent air diffuser ] bij elkaar passen 168 producten.
12V DC Silent HVAC Scent Diffuser Machine with 150ml Oil Capacity and 1ml/Hour Consumption
| Modelnummer: | MX-603 |
|---|---|
| Spanning: | DC12V |
| Stroom: | 6W |
De purpere Elektrische Machine van de de Geurverspreider van Tribune Alleen Hvac voor 1000 Vierkante Meter
| Technologie:: | Koude luchtverspreiding |
|---|---|
| Macht:: | 50W |
| Voltage:: | 110v - 220V/50HZ - 60HZ |
van de de Geurcontrole van 5000cbm 6ml/H het Aromaverspreider 31w voor Hotelhal
| Materiaal:: | Het metaal van de poederlaag |
|---|---|
| Max Oil-consumptie: | 6ml/H±5% |
| Technologie: | Koude luchtverspreiding |
2.6L Large Area 3000cbm 220V HVAC Scent System Commercial Scent Diffuser Machine with German Pump
| Modelnummer: | Mx-802 |
|---|---|
| Spanning: | 220V/50Hz |
| Stroom: | 50W |
Van de de Luchtgeur van Aromatherapy van het huisbureau de Verspreiderac gelijkstroom Voeding
| Timer Setting: | 1H/3H/6H/ON |
|---|---|
| Noise Level: | <25dB |
| Working Time: | About 10 Hours |
Aroma 360 luchtgeurverspreidermachine 300 cbm Bluetooth mobiele app-bediening
| Naam: | Geurverspreider Machine |
|---|---|
| Materiaal: | Geanodiseerd aluminium |
| Voltage: | 12V1A |
ABS pp van de de Verfrissings10ml Capaciteit 25-50ml/h van de Afstandsbedieninglucht de Nevelvolume
| Voltage: | 110V-220V |
|---|---|
| Power Supply: | AC/DC |
| Product Name: | Scent Diffuser Machine |
3000cbm centrale de Verspreidermachine van het Airconditioningsaroma, de Machine van de de Geurverspreider van 50W HVAC
| ModelNumber:: | Mx-802 |
|---|---|
| Garantie: | 3 jaar |
| Dekking: | 3000CBM |
De Geurmachine van het koude Verspreidings4000ml 5000m3 Hotel
| ModelNumber:: | Mx-802 de Machine van de hotelgeur |
|---|---|
| Voltage:: | 110v - 220V/50HZ - 60HZ |
| Macht:: | 50W |
De Geurmachine van het Eco Vriendschappelijke Hotel met HVAC-Systeem Geen Ultrasoon
| NAAM: | de machine van de hotelgeur |
|---|---|
| ModelNumber:: | Mx-802 |
| Voltage:: | 110v - 220V/50HZ - 60HZ |

