Alle producten
-
De Machine van de geurlucht
-
De Machine van de geurverspreider
-
De Verspreider van het luchtaroma
-
Hotel Collectie Geurolie
-
Etherische olieverspreiders
-
Aromatherapyverspreiders
-
Aromaverspreider zonder water
-
De Verspreider van de autolucht
-
Commerciële Geurmachine
-
Automatische geurverspreider
-
de machine van de hotelgeur
-
de verspreider van de groot gebiedsgeur
-
hvac geursysteem
-
het systeem van de geurlevering
-
Elektrische Parfumverspreider
-
Huisgeurmachine
-
MohammedZeer goed product! Zoals precies beschreven en snel verschepend. Het is stille en grote mist. De zeer Professionele fabrikant van de geurverspreider -
DianaZeer goede kwaliteit! Het is bijna twee jaar ik deze verkoper behandel! A+ producten! Op tijd na de dienst altijd!
zoekwoorden [ customized scent air diffuser ] bij elkaar passen 168 producten.
Adverterende Mionitor-de Machine Digitale Signage van de Vertonings Elektrische Geur
| Materiaal: | Metaalgeval + Gehard glascomité |
|---|---|
| installatie: | Monteerbare de muur, bevindt zich alleen |
| Het schermgrootte: | Het 21,5 Duim LEIDENE Scherm |
21,5 Duimtribune Alleen de Handdesinfecterend middel van de Reclamemionitor Vertoning en Digitale Signage van de Geurverspreider
| Productnaam: | Reclamevertoning |
|---|---|
| besturingssysteem: | Android 4.4/5.1/7.1 |
| Materiaal: | Metaalgeval + Gehard glascomité |
1000ml Capacity 220V Voltage 5000m³ Coverage HVAC Scent Machine Commercial Fragrance Diffuser
| Modelnummer: | MX-601 |
|---|---|
| Materiaal: | Metaal |
| Spanning: | 220-240V |
Plastic Kleine DC Power Geurverspreider Machine Voor 100m2 Dekking
| Coverage: | 100m2 |
|---|---|
| Name: | Scent Air Machine |
| Fragrance Type: | Essential Oil |
De elektrische Hvac-Machine van de Geurverspreider/de Zilveren Verspreider van de Aromageur voor Supermarkt
| Technologie:: | Koude luchtverspreiding |
|---|---|
| Macht:: | 50W |
| Voltage:: | 110v - 220V/50HZ - 60HZ |
130ml Verspreider van het de Luchtaroma van het afstandsbediening de kleurrijke Draagbare Aluminium
| Voltage:: | 12V1A |
|---|---|
| Macht:: | 6W |
| Lawaai:: | < 30dba=""> |
Geanodiseerd Aluminium 100 de Vierkante Verspreider van het de Luchtaroma van Voet 130ml 6W
| Voltage:: | 12V1A |
|---|---|
| Macht:: | 6W |
| Lawaai:: | < 30dba=""> |
Het huiszaal van HVAC het Draagbare Zwarte standalone Aluminium van de Aromaverspreider 220V
| Macht:: | 15W |
|---|---|
| Voltage:: | 110v - 220V/50HZ - 60HZ |
| Dekking:: | 600cbm/1000-2000square voet |
De geanodiseerde Versere Machine van de Aluminiumlucht, Elektrische de Geurmachine van 12V 1A
| Materiaal:: | Geanodiseerd aluminium |
|---|---|
| Luchtpomp: | Nidec Japanse pomp |
| Kleur:: | Zwarte/Zilver |
De Verstuivers Slimme APP van de Geuretherische olie het Aromamachine zonder water van de Controlelucht
| Installatie: | Verbonden met HVAC |
|---|---|
| POMP: | Gemaakt in Duitsland |
| Kleur: | Zwart wit, |

